Pietní místo před americkou ambasádou v Moskvě. Na Chestera Benningtona vzpomínají lidé po celém světě.

Pietní místo před americkou ambasádou v Moskvě. Na Chestera Benningtona vzpomínají lidé po celém světě. Profimedia.cz

Linkin Park napsali dojemný dopis mrtvému Benningtonovi (✝41): Zveřejnili ho na Facebooku

V pondělí zveřejnili Linkin Park dopis adresovaný do nebe jejich kamarádovi a frontmanovi kapely Chesteru Benningtonovi (✝41). Ten před několika dny spáchal sebevraždu. V dopise zmiňují, že to byli právě jeho 'démoni', s nimiž bojoval, ale díky kterým se fanoušci do skupiny zamilovali.

„Naše srdce jsou napadrť. Vlny žalu a popírání skutečnosti stále útočí na naši rodinu poté, co se to stalo,“ vyjadřují svůj zármutek nad jeho odchodem.

„Zasáhl jsi tolik životů, možná víc, než sis uvědomil. V posledních několika dnech jsme viděli příval lásky a podpory jak veřejné, tak i soukromé, z celého světa. Talinda a rodina si toho váží a chtějí, aby svět věděl, že jsi byl ten nejlepší manžel, syn a otec. Bez tebe už rodina nikdy nebude úplná,“ stojí také v posmrtném vzkazu zpěvákovi.

Chester se před smrtí tak nějak srovnal s osudem a otevřeně mluvil o svém boji s drogami, alkoholem i s depresemi ze sexuálního zneužívání, kterému byl vystaven zhruba ve věku sedmi let. Linkin Park teď čelí otázkám na to, zda se teď rozpadnou, zatím však tyto úvahy zavrhují. 

Super.cz


Časová osa článků