Andrea Verešová si dovolenou umí užít.

Andrea Verešová si dovolenou umí užít. Foto: Instagram A. Verešové

Nejkrásnější zadní partie česko-slovenského šoubyznysu: Andrea Verešová se v mini plavečkách pochlubila pevným sexy zadečkem

Modelka Andrea Verešová (41) opět potěšila všechny své fanoušky. Na dovolené v Chorvatsku už zveřejnila několik fotek v plavkách, na což jsme u ní ostatně už dávno zvyklí.

Pokaždé se ale nechala zvěčnit zepředu. Tentokrát si ale přišli na své příznivci zadních tělesných partií, protože slovenská kráska vystavila na odiv svůj dokonalý zadeček v plavkách.

A je jasné, že se má Andrea opravdu čím chlubit! Dvojnásobná mamina na své postavě neustále maká a výsledkem cvičení je zadeček pevný jako skála, který směle může veřejně ukazovat v miniaturních plavečkách.

Na dalším snímku se modelka opalovala u bazénu na populárním nafukovacím plameňákovi. „Už i já mám svého ptáka,“ vtipkovala na sociální síti Verešová, jež se do oblíbené destinace českých dovolenkářů vrátila po delší době a moc si Chorvatsko pochvalovala. "Oceňuji milé lidi, dobrou kuchyň a krásy přírody, starých měst a přístavu," nechala se nedávno slyšet. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků