Loňského roku se Usher dočkal své hvězdy na hollywoodském chodníku slávy.

Loňského roku se Usher dočkal své hvězdy na hollywoodském chodníku slávy. Profimedia.cz

Zpěvák Usher nakazil ženu pohlavní chorobou. Zaplatil jí více než 25 miliónů, teď má jít před soud znovu

Rychlý sex na jednu noc se zpěvákovi Usherovi extrémně nevyplatil. Vlastně zřejmě hned několikrát. Poprvé, když si jako vzpomínku na sex s promiskuitní ženou přinesl nepříjemný genitální opar. No a podruhé, když se za vědomé nakažení jiné ženy touto chorobou dostal před soud a vyplatil jí odškodné více než 25 miliónů korun. Třetí trable ho teprve čekají.

Když se Usher Raymond na přelomu let 2009 a 2010 rozváděl s manželkou Tamekou Fosterovou, užíval si přicházející svobody plnými doušky. Sexu si dopřával od rána do večera, až se mu z toho udělalo 'bebí' na velmi choulostivém místě. A tehdy mu lékaři také oznámili, co je příčinou. Jenže on měl mít sex s jistou dámou, které prý vysloveně tvrdil, že výsledky testu na herpes virus u něho byly negativní.

Těžko říct, proč se bavili zrovna o viru, který tento druh oparu způsobuje, jisté však je, že dáma mu důvěřovala, byla ochotna se s ním vyspat, jenže vzápětí se s její vaginou začaly dít divy. „Věřila Raymondovi, že nemá žádné pohlavní choroby a je čistý, tak s ním pokračovala ve vztahu. Jenže o tři týdny později zjistila, že je velmi nemocná a probudila se s horečkou, třesem, bolestmi hlavy a kloubů. V oblasti vaginy se jí objevily puchýře a léze. Lékaři poté diagnostikovali nákazu herpetem,“ stojí v soudních dokumentech.

Případ, který vyplul na povrch až nyní, byl souzen už v roce 2012. A Usher zaplatil již zmíněné odškodnění. Jenže nyní se ozvala další žena, a i ta ho zažalovala za zatajení nemoci a nechráněný sex. Ta už po něm chce rovnou v přepočtu 220 miliónů korun. Před dvěma lety se Usher oženil se svojí manažerkou Grace Miguelovou. Ta má teď asi radost. 

Super.cz


Časová osa článků