Podprsenky, které svým partnerkám vybírají muži

Jak je známo, muži si odjakživa na pěkná ňadra potrpí. O to méně vás překvapí, jaké podprsenky volí, když vybírají dárek pro svoji drahou polovičku. Zkušenosti prodavaček v obchodech se spodním prádlem jasně ukazují, že muži dávají přednost Push-Up podprsenkám a podprsenkám zvýrazňujícím ňadra. Více překvapí fakt, že muži většinou nechybují ve výběru správné velikosti. Je to snad tím, že mají partnerčina prsa více „v oku“?
Krása bez kompromisů

Krása bez kompromisů

Prvotřídní poprsí umí vykouzlit podprsenka Ultimate Strapless, kterou vytvořila Wonderbra. A to si k tomu nebere na pomoc ani ramínka, ani kostice. Košíčky má zpevněné speciální výztuhou, která prsa krásně tvaruje. Nemusíte se bát toho, že by vám podprsenka sjížděla a nedržela na místě. Naopak, drží jako přibitá díky celé řadě silikonových teček ve vnitřním obvodu. Je ideální do letních výstřihů, nejen proto, že dělá hezká ňadra, ale i díky nízkému středu.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Kráska s romantickým tattoo

Kráska s romantickým tattoo

Okouzlující podprsenka Winona si vás podmaní na první pohled. Nejen že pomocí zvoleného střihu perfektně vytvaruje vaše ňadra do svůdného tvaru, ale navíc upoutá překrásnou kresbou v tattoo stylu. Netradičně řešená ramínka dohromady s kontrastním lemováním překrásně lemují linii dekoltu. Takto vyzdobená podprsenka si přirozeně a snadno získává pozornost.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Rafinovaně nevinná

Rafinovaně nevinná

Další v řadě favoritek jsou nevyztužené krajkové podprsenky. Obzvlášť když jsou průhledné. Ať už s tričkem nebo bez něj - dokáží okamžitě zapojit mužskou fantazii. Podprsenka Jeanne je něžně ženská a mimořádně přitažlivá. Tváří se nevinně, ale ve skutečnosti je pěkně rafinovaná. Falešné strappy pásky ještě zvyšují její atraktivitu. Necháte-li je ležérně a „jakoby nic“ vykukovat z výstřihu halenky, můžete si být jistá tím, že upoutají pohledy.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Z malých prsou vykouzlí velká

Z malých prsou vykouzlí velká

Naprosto neodolatelná je podprsenka Fantastic Triple Push-Up. Jak už její název napovídá, má jedinečnou a oceňovanou vlastnost – dokáže ňadra opticky zvětšit až o tři velikosti. A to už je pořádná změna. Za tuto schopnost vděčí svému střihu, ale především tomu, co se ukrývá v košíčcích. Ty mají všitou speciální výztuž vymodelovanou ze tří pěnových polštářků. První polštářek ňadra tvaruje, druhý poprsí nadzvedne a třetí polštářek jemně tlačí z vnější strany – mezi prsy pak vzniká svůdný žlábek.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Blankytná modř – netradiční a přitažlivá

Blankytná modř – netradiční a přitažlivá

Okouzlující vyztužená podprsenka Indilla má jednu vynikající vlastnost. V měkce vyztužených košíčcích ukrývá vyjímatelné vycpávky – to ale také znamená, že si míru, o kterou chcete zvětšit svůj objem, můžete určovat sama. Vycpávky můžete vyjmout nebo je snadno nahradit většími, třeba z měkkého gelu nebo silikonu. Oboje lze pořídit na Astratex.cz. Získáte tak nejen okouzlující podprsenku v mimořádné barvě, ale i přesně takovou míru výplně, jakou si přejete.

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků