Nina Agdal randí s Jackem Brinkleym-Cookem

Nina Agdal randí s Jackem Brinkleym-Cookem Profimedia.cz

Tenhle mladíček nahradil DiCapria. Nový kluk modelky je synem legendární šedesátnice, která se nebojí do bikin

Není to tak dávno, co se herec Leonardo DiCaprio rozešel s modelkou Ninou Agdal (30), ale po jejím boku už je nový muž. Po dvaačtyřicetiletém herci udělala místo v srdci muži o generaci mladšímu, teprve dvaadvacetiletému Jacku Brinkleymu-Cookovi.

Pokud se vám jeho příjmení zdá povědomé, je to nejspíš kvůli mamince, modelce a spisovatelce Christie Brinkley (63), na jejíž postavě je modelingová praxe znát - i po šedesátce má figuru srovnatelnou se svými dcerami a tyká si s bikinami. Jackovým otcem je pak třetí manžel Christie, developer Richard Taubman, jméno však nosí po čtvrtém manželovi matky Peteru Halseym Cookovi. Ten Jacka v jeho čtyřech letech adoptoval. Ani tohle manželství ale legendární modelce nevyšlo.

O vztahu Agdal a Brinkleyho-Cooka začala zahraniční média informovat už začátkem července, a tak není důvod jej skrývat. Po vyjití z obchodu sice vypadali trochu zaskočeně, když spatřili fotografa, ale že k sobě nepatří, nedělali. Zda délkou překoná ten předchozí s DiCapriem, jenž trval přes rok, můžeme zatím jen tipovat... 

Myslíte, že má vztah Niny a Jacka šanci délkou trumfnout ten s Leem DiCapriem?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků