Grigor Dimitrov a Nicole Scherzinger si vychutnávají vzájemnou přítomnost na dovolené na Capri

Grigor Dimitrov a Nicole Scherzinger si vychutnávají vzájemnou přítomnost na dovolené na Capri Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Romance Nicole Scherzinger a jejího tenisty. Nejdřív ho políbila a pak mu naservírovala tento pohled

Sem tam se sice objeví zvěsti, že ani vztah s mladším tenistou Grigorem Dimitrovem (26) zpěvačce a porotkyni X Factoru Nicole Scherzinger (44) nevyšel, jejich společná dovolená na italském ostrově Capri ale hovoří o opaku.

Nebylo těžké vypozorovat, jak ze sebe vzájemně nemohou spustit oči ani ruce, a jen co dokončili polibky v moři, přesunuli se s nimi na souš. Líbánky to sice nejsou, pokud bychom ale soudili podle toho, čemu se věnují nejvíc, takové označení by jejich dovolená rozhodně snesla.

Ostatně pokud je pravda, že se dva měsíce neviděli kvůli Grigorovým tenisovým povinnostem a osobním problémům Nicole, mají co dohánět. To se ale z úst zpěvačky nejspíš nedozvíme, ohledně svého vztahu je na slovo skoupá. Kvůli neblahým zkušenostem z minulosti. „Promluvíte o tom (vztahu) a lidé napíšou: ‚Nemůže se dočkat, až bla bla bla,‘ a já si pomyslím: ‚Tohle jsem nikdy neřekla!‘“ uvedla. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků