Martin Hranáč

Martin Hranáč Foto: archiv M. Hranáče

Pamatujete? Takhle dnes vypadá přehnaná vykroucenina z VyVolených. Promluvila o šikaně v dětství!

Během vysílání druhých VyVolených mu říkali ostuda homosexuálů, svou sexuální orientaci totiž dával až přehnaně najevo. Martin Hranáč (34) nyní ale přiznal něco, co jeho předchozí chování docela vysvětluje. Kvůli zženštilosti byl v dětství prý šikovaný a často ho bili!

„Zženštilý jsem byl už v dětství. Kvůli tomu mě urážel snad každý, a to i několikrát denně. Kolikrát jsem slyšel slova jako b*zno nebo teplouši, to už ani nespočítám. Ale párkrát mě i zbili nebo mě topili v plaveckém areálu. Nepříjemné vzpomínky mě poznamenaly a dodnes mě ovlivňují,“ přiznal Super.cz Hranáč, který dnes soudě dle fotek vypadá jako sympatický elegán.

Někteří gayové v dospělosti cítí potřebu dávat svou sexuální orientaci extrémně najevo a často jsou to ti, kteří si kvůli ní dříve vytrpěli své. Je to jejich způsob, jak se s traumaty vyrovnávat.

Martin se chtěl prosadit v šoubyznysu, to se mu ale nepodařilo. Nicméně třeba jeho někdejší vystoupení v Doremi je dodnes na internetu populární. Kromě toho se fandy snaží na sociálních sítích bavit svými fórky a legračními videi. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků