Ivana se slunila v Saint Tropez.

Ivana se slunila v Saint Tropez. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Babča Ivana Trump tráví léto v oblíbeném letovisku: Do bikin sice nešla, ale na jachtě ukázala stehna

Slavná česká rodačka Ivana Trump (72) patří k francouzskému Saint Tropez podobně, jako ikonický četník v podání Louise de Funèse. Exmanželka úřadujícího amerického prezidenta ani letos nevynechala dovolenou na Azurovém pobřeží.

Světoběžnice Ivana nedávno svou návštěvou poctila českou metropoli a na Pražském hradě se mezi prominentními osobnostmi cítila jako ryba ve vodě. Vlivná podnikatelka je už čtyřikrát rozvedená, se svými bývali muži však udržuje přátelské vztahy. Zadobře je s Donaldem Trumpem, s nímž má tři potomky, i s posledním manželem. Ve Francii jí dělal společnost o 23 let mladší Rossano Rubicondi, se kterým se rozvedla před osmi lety.

Ivana se v Saint Tropez i v pokročilejším věku ráda vystavovala v bikinách. S blížící se sedmdesátkou to už ovšem s odhalováním nepřehání. Češka, která se teoreticky mohla stát první dámou USA, s přáteli relaxovala na jachtě. V plavkách se sice nepředvedla, ale v minišatech vystavila slunečním paprskům svá stehna. A nebyla by to Ivana, kdyby nebyla ověšená šperky jako vánoční stromeček. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků