„Sir Carter a Rumi, dnes 1 měsíc,“ napsala do statusu pod fotografii, v níž je naaranžována jako boží matka.

„Sir Carter a Rumi, dnes 1 měsíc,“ napsala do statusu pod fotografii, v níž je naaranžována jako boží matka. Profimedia.cz

A je to tady! Beyoncé ukázala světu svá dvojčátka, která stylizovala téměř do svatého obrázku

Před měsícem se americké popové divě a jejímu manželovi, známému raperovi s přezdívkou Jay-Z, narodila dvojčata, chlapeček a holčička. A Beyoncé (40), která je známá svými stylizovanými fotografiemi na Instagramu, nevydržela a světu se dnes pochlubila fotkami i jmény.

„Sir Carter a Rumi, dnes jeden měsíc,“ napsala do statusu pod fotografii, v níž je naaranžována jako boží matka. Takže k Blue Ivy Carter se připojí Rumi a pravděpodobně Sir? To nyní ještě není zcela jasné. Sir se obvykle používá jako titul pro mužské pohlaví, nicméně u této rodiny si na zvláštní jména potrpí.

Manželé budou spolu s dětmi bydlet v novém sídle ve čtvrti boháčů Bel Air v kalifornském Los Angeles, které má na své obrovské rozloze 8 ložnic, 11 koupelen, několik obýváků, pracoven a bazénů a garáž pro 15 aut. Za kolik ho nakonec pořídili, není úplně jasné. Utratit však za něj chtěli až 120 miliónů dolarů. 

Super.cz


Časová osa článků