Dvojčata Vivienne a Knox oslavila své deváté narozeniny ve společnosti maminky a sourozenců v Disneylandu.

Dvojčata Vivienne a Knox oslavila své deváté narozeniny ve společnosti maminky a sourozenců v Disneylandu. Profimedia.cz

Angelina Jolie s dětmi oslavila narozeniny dvojčat v Disneylandu a úsměvy rozdávala na všechny strany

Oslavit deváté narozeniny dvojčat Vivienne a Knoxe do Disneylandu vyrazila Angelina Jolie (46) spolu s jejich sourozenci Shiloh, Zaharou, Paxem a Maddoxem, kteří si zábavu nenechali utéct.

Legendární hollywoodská ikona byla zastíněna světlým kloboukem a měla na sobě jen top s jemnými ramínky a vzdušné legíny. Dvojčata, která se jí a herci Bradu Pittovi (58), se kterým se momentálně rozvádí, narodila 12. července 2008, si den v 'nejšťastnějším místě na Zemi', jak se Disneylandu často přezdívá, rozhodně užila. Už jen těch atrakcí, které vyzkoušela, a mnohé navíc i s matkou, která se zábavě rozhodně nebránila a rozdávala úsměvy všemi směry.

Rodina se právě vrátila domů do Los Angeles. Za sebou mají cestu do Namibie, kde se 27. května 2007 narodila Shiloh. V této africké zemi byli oficiálně otevřít útočiště pro zvířata zachráněná před pytláky s názvem Shiloh Wildlife Sanctuary. 

Super.cz


Časová osa článků