Sandra Parmová

Sandra Parmová Foto: archiv S. Parmové

Těhotná Sandra Parmová se loučí s obrazovkou: Víme, kdo ji nahradí

Místo jedné rovnou dvě! Těhotnou moderátorku Odpoledních zpráv na Primě Sandru Parmovou vystřídají v létě dvě její kolegyně. Protože si Sandra nechala otevřená vrátka a do televize se hodlá v blíže neurčenou dobu po porodu vrátit, hledala televize ve svých řadách, kdo Sandru zastoupí tak, aby zároveň zvládal současnou práci.

Parmová bude naposledy před porodem moderovat 21. července. „Termín porodu mám v polovině srpna a na novou životní etapu se už moc těším. Na návratu na obrazovky jsme s šéfredaktorkou Jitkou Obzinovou domluvené, ale kdy přesně to bude, se uvidí, až se miminko narodí. Každopádně věřím, že do budoucna půjde mateřství a moderování dobře skloubit,“ řekla Sandra Parmová, která na Primě začala v lednu 2011 moderovat hlavní Zprávy a od srpna 2013 moderuje Odpolední zprávy.

Na její místo na dobu neurčitou nastoupí stávající kolegyně Eliška Čeřovská a Lenka Špillarová. Eliška je v televizi od června 2010, na Primu tehdy nastoupila na stáž. Během let se stala jednou z nejvýraznějších reportérek Zpráv FTV Prima. „Jsem ráda za tuto příležitost, která je pro mě novou zkušeností, výzvou a zároveň motivací,“ řekla Eliška Čeřovská.

Lenka Špillarová je na Primě od roku 2010, začínala v redakci šoubyznysu a připravuje reportáže pro současný denní Top Star. V posledních letech moderuje také Miniduel. „Jsem ráda, že lidé, kteří začínají jako reportéři, dostávají šanci posunout se dál. Děkuji za příležitost a doufám, že nezklamu. Přece jen živé vysílání je velký adrenalin, na který se ale těším,“ dodala Lenka Špillarová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků