Hosté závěrečného ceremoniálu karlovarského festivalu

Hosté závěrečného ceremoniálu karlovarského festivalu Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Karlovarský festival je u konce: Podívejte se, jak se na jeho zakončení oblékly známé tváře

Závěrečný ceremoniál karlovarského festivalu bývá na účast známých tváří slabší než ten zahajovací. Toto pravidlo se potvrdilo i letos.

Úvod karlovarského festivalu ovládla Jitka Čvančarová (43), jejíž obří dekolt zastínil dokonce i zahraniční hvězdy Umu Thurman (51) a Caseyho Afflecka. Na konci filmové události se už tak výrazný objekt na červeném koberci neobjevil.

Na gala večer dorazili legendární režisér Václav Vorlíček a americký herec Jeremy Renner, kteří převzali ocenění od festivalového prezidenta Jiřího Bartošky (74). S účastní krásných dam to bylo letos slabší.

Půvabné modelky odjely po akcích, kde mohly vynést nápadité róby, domů. Štafetu po nich převzaly herečky. Ostatně ty by k filmovému festivalu měly patřit nejvíce. Do červené a černé se vyladily Lenka Krobotová s Klárou Melíškovou, které do Varů přijely představit druhý díl trilogie Zahradnictví, v níž obě hrají.

Bezesporu nejpůvabnější bytosti zakončovacího gala večera byla slovenská zrzka Táňa Pauhofová (38) v šatech barvy holubí šedi lehounkých jako vánek. Do podobné barvy se oblékla i DJ Lucca. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků