Honza Železný prozradil, jak se udržuje

Je vědecky dokázáno, že mužům nad 30 let ubývá mužský pohlavní hormon testosteron. A to v průměru o 1 % ročně. Jaké jsou projevy? Podrážděnost, vyčerpanost, úbytek svalové hmoty, nabírání na váze, jinak řečeno jedná se o mužskou verzi přechodu. “Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám a chápu co je v jednotlivých věkových obdobích důležité. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat a udržovat se.“ Říká světový rekordman a současný trenér v hodu oštěpem Jan Železný.
Braňte se negativním příznakům způsobených poklesem hladiny testosteronu

Braňte se negativním příznakům způsobených poklesem hladiny testosteronu

Důsledků andropauzy si na sobě všimne každý muž: úbytek svalové hmoty, fyzická a duševní vyčerpanost a labilita, zpomalující se metabolismus, menší zájem o sex. Testomax může pomoci při boji proti negativním vlivům andropauzy, díky svému jedinečnému složení. To přirozenou cestou podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík). „Testomax beru pravidelně a doporučuji ho!“ Dodává Honza Železný.

Více
nyní na Testomax.cz
Lepší pocit z pevnějšího těla

Lepší pocit z pevnějšího těla

Vědecká studie* prokázala, že užívání pískavice řecké seno podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg pískavice řecké seno denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řecké seno v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

Více
nyní na Testomax.cz
Muži doporučují. Sleva na první balení 300 Kč. Doprava zdarma

Muži doporučují. Sleva na první balení 300 Kč. Doprava zdarma

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívají již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. “Samozřejmě jen Testomax nestačí. Bez tréninku a pravidelného pohybu svaly a lepší kondice nebudou. Nicméně, když budete brát TestoMax pravidelně a dlouhodobě budete mí určitě lepší výsledky.“ Doporučuje světový rekordman Jan Železný. * (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34)

Více
nyní na Testomax.cz

Časová osa článků