Vanessa Hudgens ukázala dekolt.

Vanessa Hudgens ukázala dekolt. Profimedia.cz

Hvězda filmů pro děti Vanessa Hudgens si vzala šaty s proklatě hlubokým výstřihem

26. září 2011 12:55

Dvaadvacetiletá americká herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens se proslavila především hlavní rolí v úspěšném třídílném snímku pro mladé Muzikál ze střední. Avšak doby, kdy se Vanessa objevovala převážně v projektech společnosti Walta Disneyho, jsou pryč. Mladá herečka chce dnes ukázat, že už dávno není malá holka a podle toho se také obléká. Na premiéru nového vystoupení světoznámého cirkusu Cirque du Soleil v Kalifornii si tak vzala pořádně odvážný model.

Hudgens zvolila růžovo-černé dlouhé šaty volného střihu, vysoké černé lodičky a velkou černou kabelku. Šaty ale měly jeden velice výrazný akcent, a to výstřih hluboký téměř až k pupíku. Herečka na svůj dekolt navíc ještě více upozornila řetízkem s kulatým přívěskem.

Vanessa, která má po rodině neuvěřitelně kosmopolitní původ (má irsko-indiánsko-filipínsko-čínsko-latinské kořeny) začala hrát již v osmi letech a od té doby se její herecká kariéra nezastavila. Již v tomto věku má za sebou několik celovečerních filmů, seriálů a nespočet televizních pořadů.

Přestože v Muzikálu ze střední v roli Gabrielly oslnila s dlouhými havraními vlasy, kvůli své poslední roli ve filmu Gimme Shelter se musela ostříhat nakrátko. Ve snímku si Vanessa zahrála mnohem vážnější roli, než na které je zvyklá. Představovala mladou dívku vyhozenou na ulici drogově závislou matkou a přinucenou provozovat prostituci. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz