Pavlína Němcová Super.cz

Ne princezna, ale carevna! Topmodelka Němcová nasadila těžkou čelenku. Div se jí nerozskočila hlava

7. července 2017 10:38

Pro parádu se musí trpět. Ve své vlastní kolekci šperků sice topmodelka Pavlína Němcová (46) navrhuje spíše éterické lehounké kousky, ale na otevření luxusního obchodu se šperky dorazila s mohutnou výrazně zdobenou těžkou čelenkou. "Nejsem za princeznu, ale za carevnu," smála se Pavlína.

Skoro jsme měli strach, aby ji z tíhy nerozbolela hlava. "Těžkou hlavu mám, ale cítím se v tom výborně. Myslím, že je to hezká změna na jeden večer. A když bude nejhůř, tak vždycky jsou tady nějaké prášky na bolení hlavu. A věřím, že je potřebovat nebudu. Něco to váží, ale dá se to unést," doplnila s úsměvem Němcová.

Ta se ve Varech zdržela pouze jeden den. "Ráda si čas užiju úplně někde jinde a s lidmi, které mám ráda. I když vás mám samozřejmě taky ráda. Dneska vás ráda vidím a zítra už zase někoho jiného," pokračovali jsme v rozhovoru v lehčím duchu.

O Pavlíně se ví, že má poměrně čerstvou novou lásku. "Všechno je, jak má být. Kdo dneska může říct, že je úplně šťastný. Myslím, že je to o té spokojenosti. A já jsem spokojená. Jsem ráda, za každý den, kdy jsem zdravá, lidé, na kterách mi záleží, jsou také zdraví a daří se jim. To je pro mě nejdůležitější," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků