Monika Štiková přijela do Karlových Varů, festival je tedy kompletní.

Monika Štiková přijela do Karlových Varů, festival je tedy kompletní. Herminapress

Dostane Křišťálový glóbus za celoživotní vytrvalost? Máma Štiková se vrátila do Varů, kde vrcholilo její rodinné drama

Po Umě Thurman a Karolíně Kurkové dorazila na filmový festival i Monika Štiková. I když ji do Karlových Varů Jiří Bartoška určitě osobně nepozval, neodolala pokušení přiblížit se skutečným celebritám.

Korpulentní nepřírodní blondýnka má za sebou účinkování v reality show Tchyně. I když na televizní obrazovce převedla strhující výkon, jako herečku ji bohužel označit nelze. Štiková vytušila zvýšenou přítomnost fotografů a vypravila se do míst, kde před pěti lety došlo ke skandálu, díky němuž se krátce proslavila celá rodina Štikových.

Na festivalu totiž tehdy prasklo, že Ornella udržuje poměr s Pepou Koktou, který byl v té době ještě manželem Gabriely Partyšové. Úlet, který rozvířil vody českého šoubyznysu, překvapivě přerostl ve spokojené manželství. Ornella a Pepa jsou rodiči čtyřletého Quentina, který mohl být teoreticky počat právě v Karových Varech. Přesto se maskotem festivalu nestal.

Zatímco Ornella po slávě nejspíš nikdy příliš netoužila, její matka očividně prahne po pozornosti a v lázeňském městě se cpe před objektiv snad i nic netušícím turistům. Monika nemohla filmovou událost roku ani letos vynechat. Ve Varech si připadala jako ostře sledovaná celebrita, i když VIP vstupenky do kina na ni nečekaly a pít musela za svoje peníze. Bezplatně si mohla dopřát pouze léčivé prameny. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků