Žlábek mezi prsy – nebezpečné místo pro muže!

Nastává ten nejlepší čas pro předvedení krásného dekoltu. Není to nic nepatřičného, vždyť muži tuto partii považují za jednu z nejkrásnějších. Vzhled dekoltu tvoří z velké části dobře vybraná podprsenka. Ukážeme vám modely, které umí vykouzlit neodolatelný „žlábek“, na kterém spočine nejedno oko.
Pro milovníky umění

Pro milovníky umění

Podprsenka Angelia zaujme každou ženu svým vzhledem. A co teprve, když ji oblékne a zjistí, jak krásná ňadra umí vykouzlit. Díky propracovanému střihu se do ní prsa krásně uloží a dojem, který tím vznikne, je úchvatný. Výsledný efekt podtrhne orámování výraznou krajkou. Umělecké dílo je rázem na světě. A věřte, že sběratelů, které tento vzácný kousek zaujme, se najde dost.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Neodolatelný střed dekoltu

Neodolatelný střed dekoltu

Překrásný a žádoucí žlábek mezi prsy vám vytvoří podprsenka Vestia Black. Je opatřená krajkovým povrchem, uvnitř ale skrývá vycpávky. Ty můžete vyjmout a podle potřeby je nahradit třeba o velikost většími nebo speciálními silikonovými. Efekt nadzvednutí prsou a jejich přiblížení k sobě má za následek vytvoření neodolatelného středu dekoltu. A věřte tomu, že účinek bude mimořádný!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Strappy upoutají chlapy

Strappy upoutají chlapy

Chcete-li veškerou pozornost zaručeně upoutat ke svému dekoltu, vyberte si podprsenku se strappy. Strappy jsou dekorativní pásky, které ze spodního prádla dělají součást outfitu. Největší chybou by bylo je schovávat, byly stvořeny k ukazování! Můžete je ale kdykoliv odepnout. Podprsenka Tracy Strappy si vás navíc podmaní kouzelným odstínem módní lososové.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Rafinovaná. Elegantní. Svá.

Rafinovaná. Elegantní. Svá.

Jednou z nejoblíbenějších podprsenek na e-shopu Astratex.cz je jednoznačně model Jeanne. Je to skutečná perla mezi podprsenkami. Najdeme u ní falešné strappy pásky. Se zbytkem podprsenky jsou propojené průhledným tělovým tylem. Její nevyztužené košíčky dávají rafinovaně vyniknout přirozené křivce ňader, která tvarově formují pouze klasické kostice. V dekoltu je nepřehlédnutelná!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Klasika se zaručeným výsledkem

Klasika se zaručeným výsledkem

Podprsenka v klasickém střihu a barvě nikdy nezklame. Přesně takovou klasikou a stálicí je model Lilis. Bílá bude vždy patřit mezi oblíbené barvy spodního prádla. Evokuje čistotu a nevinnost. Když je taková podprsenka v dobře padnoucím, léty ověřeném střihu, je výsledek téměř jistý. Podprsenka Lilis vaše ňadra nadzvedne, vyplní a dodá jim krásný tvar. Díky tomu i mezírka mezi prsy získá přesně ten správný vzhled.

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků