Andrea Verešová v další rafinované róbě Super.cz

A zase ta Verešová: Tenhle model, v němž odhaluje svoje luxusní tělo, by jí záviděla i chytrá horákyně

Modelka Andrea Verešová (41) si z Varů odskočila domů za dětmi a také oslavit manželovy narozeniny. Už je ale zase zpátky a v dalším rafinovaném modelu ze své vlastní kolekce. Závidět by jí mohla i chytrá horákyně. Svoje luxusní tělo sice odhalila, ale zároveň neukázala nic z intimnějších partií.

Na Andreu jsme si museli opět trochu počkat, protože ji povinnosti a rodinná oslava zdržely, ale výsledek stál opět za to. Verešová jako jedna z mála přítomných dam pochopila správně zadaný dress code na Unicredit párty, tedy smart casual s červenými doplňky.

"Se Zuzkou Lešák se snažíme o čistý minimalismus, ale udělat z něj zajímavý styl. Podle mě je to o tom být na hraně rafinovanosti, aby vynikla ženskost. Sexy, ale tak akorát," svěřila o svém modelu s rafinovanými průsvitnými vklady.

Poradit se se svým stylistou prý ale nestihla, takže doplňky v podobě rudých botek Louboutin, které dostala loni od manžela a vzala si je poprvé, své oblíbené kabelky Bottega Veneta, do které se prý vejde úplně všechno, a diamantových šperků Inbar Diamond si vyladila sama. "Někdy je to s tak drahými šperky trochu otrava, protože si je musím hlídat, aby někde něco nezůstalo," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků