Podráždění a alergie po dovolené? Rychlá detoxikace přináší úlevu

4. července 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Dáváte si na dovolené úzkostlivě pozor na to, co všechno sníte, o co se otřete nebo kde si na pláži lehnete? Většina z nás neřeší, kdo před námi spal v pokoji, kdo byl před námi na WC či zrovna zda ta naše pláž není ranní toaletou milovaných mazlíčků. Běžně si tak přivážíme skryté problémy, které nás pak provázejí až do podzimu. Příznaky pak připisujeme běžným nemocem. Bohužel.
Neřešené přemnožené organismy nám zkracují život o 9 let

Neřešené přemnožené organismy nám zkracují život o 9 let

Stavíte si s dětmi na pláži hrady z písku? Hrabete v oblázcích? Dopřáváte si různé lahůdky plážových prodavačů? Na mikroskopické larvičky ukryté v zelenině, v zahrabaných výkalech nebo v rybách lidé na dovolené většinou nemyslí. Bohužel tento problém se týká čtyř lidí z pěti. Nakazit se je velmi snadné. „ Bohužel normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho už nežádoucí parazity v sobě hostí. Většina příznaků se totiž vždy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a léčí se antibiotiky. Zbytečně“ uvádí Adam Sýkora z nezávislého serveru antiparazitikum.cz. Pak se však divíme, že máme na něco alergie, vyrážku, pokašláváme a energie s imunitou se blíží nule.

Využít akci
nyní na Parasic.cz
Rychlá vyčerpání, alergie, tloustnutí

Rychlá vyčerpání, alergie, tloustnutí

Pokud jsme ke svému tělu vnímaví a neléčíme všechno antibiotiky, je odhalení jednoduché. Larvy škrkavek prolézají celé tělo a vyvrtávají chodbičky ve všem, co jim přijde do cesty. „Po letech jsou nejčastěji odhaleni náhodným vyšetřením jater, kde vytvářejí velké cysty nebo na vyšetření plic, kam se pacient dostane většinou až za nějakou dobu“ uvádí lékaři na antiparazitikum.cz. Přemnožení parazité vyžadují větší množství potravy. Více jíme, hubnutí není možné. Pokašlávání, ztráta energie, nekvalitní spánek nebo alergie. Jsme unaveni, nic se nám nechce. Při masivnějším přemnožení cítíme až bolesti. Po létě je tak naše tělo zcela oslabeno a opět jsme na podzim odkázáni na antibiotika.

Využít akci
nyní na Parasic.cz
Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou hned po dovolené nebo dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastějšími přenašeči. Larvy však najdeme velmi často na kořenové zelenině a v salátu. Co s tím? Máme tady léky na předpis nebo v lékárnách klinický testovanou přírodní směs extraktů Parasic, která problém řeší přírodní cestou. Kromě Huminových kyselin a Ořešáku využívá extrakt Kurkumin, jehož struktura je velmi podobná léku pentamidin. Ten se proti parazitům používá od války. V součinnosti s extraktem z Černuchy seté tak Parasic působí nebývale širokospektrálně a šetrně.

Využít akci
nyní na Parasic.cz
Nepropásněte akci po dovolené!

Nepropásněte akci po dovolené!

Parasic je v lékárnách za cenu 790 korun. Dnes ho však lze již získat na stránkách výrobce za téměř poloviční cenu (Platí u objednávky 2 kusů a pouze do vyprodání šarže klinické studie). Působí proti externím agentům (biologicky činným působkům). Celkově také pomáhá udržovat zdravá játra především kontrolou zánětlivých reakcí v těle. Selen dále pomáhá imunitnímu systému. Na celkovou detoxikaci a odčervení je ten nejlepší čas. Skoncujte s vleklou únavou a bolestmi. Detoxikujte tělo během nebo hned po dovolené a užijte si podzim bez problémů. Nepropásněte dnešní omezenou akci za 495 Kč.

Využít akci
nyní na Parasic.cz

Časová osa článků