Michaela Ochotská je prý znovu zamilovaná.

Michaela Ochotská je prý znovu zamilovaná. Herminapress

Rosol už má novou holku, ale co Ochotská? Blonďatá moderátorka prý randí s o sedm let mladším fotbalistou!

Tenista Lukáš Rosol (36) si našel novou přítelkyni, bývalou tenistku Petru Kubinovou. O osm let mladší partnerka už ho podporuje na tenisovém Wimbledonu.

A jeho manželka Michaela Ochotská (36), s níž se momentálně rozvádí, zřejmě dlouho na ocet nezůstala. Ač se naplno věnuje především synovi Andrému (2,5), v jejím životě by měl figurovat nový muž. Jedná se prý o fotbalistu Sigmy Olomouc Martina Hálu (25).

O sedm let mladší obránce letos pomohl Hanákům dostat se zpátky do nejvyšší fotbalové soutěže. „Michaela za ním jezdí do Olomouce. Kavárny, zoo… A byli spolu i na dovolené v Emirátech,“ řekl zdroj z okolí Hály Blesku.

Oba dva ale svůj vztah zatím tají. Pravdou je, že Hála byl podle snímků na Instagramu skutečně v červnu na dovolené ve Spojených arabských emirátech. A Ochotská se tehdy chlubila sexy fotkami od moře. Byla na nich ovšem jen sama a nic konkrétnějšího k nim nenapsala.

To Hála se nechal zvěčnit také sám. Jen na jedné fotce měl propletenou ruku se svou novou láskou, kterou okomentovala jedna z kamarádek: „Supeer, konečně,“ napsala.

Jak Rosol, tak Ochotská, tak podle všeho konečně opět září štěstím, a tak jim přejme, ať jim jejich nové vztahy vydrží co nejdéle. Ochotská má ostatně pro sportovce slabost. Před lety chodila s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků