Soňa Norisová

Soňa Norisová Foto: archiv FTV Prima

Málem ji porazí auto, topí se v ledovém bazénu a nakonec skončí v Bohnicích: Sestra Zuzany Norisové se náročných scén nebála

Málem ji porazí auto, pak se topí v ledovém bazénu a nakonec skončí v Bohnicích! Přesně takové jsou první dny natáčení nové řady seriálu V.I.P. vraždy, ve kterém slovenská herečka Soňa Norisová (43) hraje spisovatelku detektivek Klaudii Wolfovou.

Při natáčení dokonce přiznala, že se náročných scén nebojí a chtěla být původně kaskadérkou! Přestože by to ráda zvládla sama, všechny scény ji produkce samotnou točit nenechá a na plac musí dublérka.

„Všechno mi produkce nedovolí, musí si mě hlídat, abych mohla dotočit,“ prozradila Norisová. Přiznala, že jednu dobu dokonce chtěla být kaskadérkou. „Dokonce jsem chodila do kaskadérského kroužku, ale jen na chvilku,“ směje se Soňa.

O adrenalinové scény v nové řadě V.I.P. vražd nebude nouze. Norisovou nejprve málem srazí auto, musí ale i do bazénu s ledovou vodou.

„Mám ráda adrenalin při natáčení, já se na to i těším. Třeba bazén byl pro mě výborný, protože jsme brzy vstávali a studená voda mě probrala a zase jsem měla energii. Mám ráda akčnější věci, když to můžu dělat sama,“ dodala Soňa.

A jak se po pauze do role Klaudie znovu dostávala? „U nás na Slovensku teď vysílají první řadu V.I.P. vražd, tak jsem přepínala a říkala jsem si, že se musím podívat, abych viděla, jaká je Klaudie, abych se do toho zase dostala. Máme první týden za sebou a nějak jsme si vzpomněli, jak jsme to dělali, dala jsem si brýle a jsem zase Klaudie,“ uzavřela Soňa Norisová. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků