Cristiano Ronaldo a jeho dvojčátka

Cristiano Ronaldo a jeho dvojčátka Profimedia.cz

Ronaldo se pochlubil na objednávku pořízenými dvojčátky, do konce roku by měl být čtyřnásobným tatínkem

Letošní rok je pro fotbalovou primadonu mimořádně úspěšný bez ohledu na výsledky na hřišti. Cristiano Ronaldo (36) se už dočkal dvojčat, k nimž by měl přibýt další sourozenec.

Portugalský fotbalista už má sedmiletého syna Cristiana Jr., jehož matka není veřejně známá. Ronaldo k rozmnožování využil ženu, která se mu nebude plést do života a za svou službu dostala dobře zaplaceno. Stejně přišel i k nedávno narozeným dvojčátkům, která dostala jména Eva a Mateo.

„Jsem šťastný, že můžu v náručí držet dvě nové lásky mého života,“ napsal fotbalista k fotce se svými čerstvými přírůstky. Na sociální síti se prezentoval jako šťastný tatínek.

Sotva se Ronaldo pochlubil dvojčaty, zahraniční média už spekulují o tom, že do konce roku přivítá čtvrté dítě. Tentokrát by poprvé neměl k rozmnožování využít náhradní matku. Miminko mu má totiž porodit jeho oficiální partnerka Georgina Rodriguez. Důkazem jejího těhotenství má být fotka, na níž pár sedí na gauči a Ronaldo láskyplně hladí modelčino zakulacené bříško. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků