Syn zesnulého krále popu Michaela Jacksona Prince Michael Jackson II. (15). Také se mu přezdívá Blanket nebo Bigi.

Syn zesnulého krále popu Michaela Jacksona Prince Michael Jackson II. (15). Také se mu přezdívá Blanket nebo Bigi. Profimedia.cz

Nejmladší Jackson se intenzivně věnuje karate. Bude z něj úspěšný zápasník?

Syn zesnulého krále popu Michaela Jacksona (✝50) Prince Michael Jackson II., kterému se přezdívá Blanket nebo Bigi, patří ve svých patnácti letech k přeborníkům v karate a svému koníčku se poctivě věnuje. V sobotu, pouhý jeden den před výročím úmrtí jeho otce, byl spatřen, jak přijíždí do školy bojových umění v Calabasas v Kalifornii. Na sobě měl kimono a sportovní tašku hozenou přes rameno.

Patnáctiletý Bigi má staršího bratra Prince Michaela (20) a sestru Paris (20). O víkendu to bylo osm let, kdy jeho otec Michael zemřel na zástavu srdce v důsledku předávkování léky, které mu předepsal jeho ošetřující lékař. Doktor Conrad Murray byl později usvědčen z neúmyslného zabití a odsouzen ke čtyřem letům vězení.

Nejstarší zpěvákův syn jde, zdá se, lehce v otcových stopách. Nedávno si založil produkční společnost s výstižným názvem King's Son. Paris zase zahájila úspěšnou kariéru v modelingu, a dokonce už pózovala pro Chanel. 

Super.cz


Časová osa článků