Chcete zhubnout do plavek? S Reduxilem to není problém

28. června 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nadváha je vážný problém značné části populace. Na začátku jsou to 0,5 až 1 kg měsíčně, jež sotva postřehneme. Za rok se však ručička na váze umí vyšplhat až o 10 kg, a to už je znát – na vzhledu, zdraví i psychice. Úkol zní jasně – zhubnout. Bohužel, dieta samotná není vůbec hračka. Reduxil je doplněk stravy, který maximalizuje činnost metabolismu 24 hodin denně, čímž hubnutí výrazně usnadňuje.
Sázíte na zázračné diety? Hazardujete s penězi i se zdravím

Sázíte na zázračné diety? Hazardujete s penězi i se zdravím

Co je nejčastějším podnětem k nastartování diety? Spíše než strach o zdraví je impulsem onen známý pocit, že ztrácíme na kráse. Ať pociťujeme nezájem partnera, nebo slyšíme méně lichotek ze strany kolegů, faktem je, že zraněné ego donutí k návštěvě posilovny i ty nejzarytější lenochy. K fyzické dřině si naordinujeme přísnou dietu, za kterou by se nestyděli ani indičtí jogíni. Rádi zkoušíme slibované účinky moderních „výživových plánů“, do nichž investujeme i desetitisíce korun. Určité výsledky se sice dostaví, vlivem zrádného jo-jo efektu se však shozená kila vrací jako bumerang – mnohdy ve větším množství. Pokud jste se v popisu výše poznali, čtěte dále.

Více
nyní na www.reduxil.cz
Metabolismus – dobrý sluha, zlý pán

Metabolismus – dobrý sluha, zlý pán

Ptáte se někdy, jak je to možné, že někdo přibere 5 kilo, jen co projde kuchyní, zatímco druhý se může snažit, seč mu žaludek stačí, ale jeho váha zůstává stejná? Příčina vězí v odlišných hodnotách tzv. bazálního metabolismu a výdeji energie. Ty se liší jednak podle pohlaví a věku (metabolismus je rychlejší u mužů; s věkem se obecně zpomaluje), jednak individuálně, člověk od člověka. Během diety tedy zdaleka ne vždy záleží na množství pohybu nebo typu jídelníčku. Změny hmotnosti jsou totiž do jisté míry vyvolávány procesy v těle, které nám zůstávají skryté a které mnohdy nemůžeme ovlivnit.

Více
nyní na www.reduxil.cz
Klíč k úspěšnému hubnutí hledejte v noci

Klíč k úspěšnému hubnutí hledejte v noci

Nad výdejem energie ztrácíme vládu především v noci, ve fázi spánku a odpočinku. Ať se nám to líbí, nebo ne, pravdou zůstává, že čas strávený spánkem stačí k tomu, aby nahromaděná, nevyužitá energie vaše celodenní úsilí zhubnout zcela zmařila. S Reduxilem však hubnete nonstop, nejen ve dne, ale i v noci. Noční složka zabraňuje ukládání tuku, který je nebezpečný pro vaše zdraví. V oblasti břicha, kde se tuk většinou ukládá, se totiž nacházejí naše nejdůležitější orgány. A pokud jsou obaleny tukem, může to ohrozit vaše zdraví. Právě v noci jsou aktivovány látky, jež zabraňují jednak ukládání tuku a úbytku kolagenu, čímž chrání elasticitu kůže a minimalizují výskyt neestetických jizev.

Více
nyní na www.reduxil.cz
Díky Reduxilu získáte kontrolu nad dietou ve dne i v noci

Díky Reduxilu získáte kontrolu nad dietou ve dne i v noci

Reduxil je doplněk stravy pro zdravý a úspěšný průběh diety. Přípravek sestává z denní a noční složky: kapsle na ráno, tablety na večer. Právě noční složka obsahuje výtažek z hroznů a železo, jež zabraňují ukládání tuku, prospívají regeneraci organismu a působí jako antioxidanty. Výdej energie tak probíhá 24 hodin denně, tudíž nedochází k ukládání tuku během spánku. V denních tobolkách je obsažen extrakt ze zelené kávy, kopřivy dvoudomé, jírovce a fenyklové silice, jež dohromady prospívají odvodnění organismu, zdravému stavu kostí a trávení. Balení Reduxilu za 990 Kč vystačí pro 30denní kúru, tj. 30 denních tobolek a 30 tablet na večer. Zakoupit můžete i 2 balení za výhodnější cenu 1 680 Kč!

Více
nyní na www.reduxil.cz

Časová osa článků