Na pražský festival Metronom dorazil David bez partnerky Báry.

Na pražský festival Metronom dorazil David bez partnerky Báry. Foto: Lucie Vítková

Útoky úchylů. Zpěvák David Kraus brání čest své partnerky Báry Strýcové

Zpěvák David Kraus má napilno, během dvou týdnů se chystá vydat nový klip. Pražský festival Metronom si ale ujít nenechal. Na baru, kam přijel pozdravit přátele, jsme s ním dali řeč nejen o hudbě.

David randí s naší úspěšnou tenistkou Barborou Strýcovou, a jelikož ta nedávno na svém profilu zveřejnila hrubé vzkazy od lidí, kteří ji na sociální síti kontaktují, zeptali jsme se Davida na názor

„To jsou sázkaři. Úchylní sázkaři. Kdybych věděl, kdo to je, tak bych ho asi v noci probudil a vysvětlil mu to. Mrzí mě, že ty sítě neumějí vymyslet nějaký filtr na tyhlety sprosťárny, aby jim to nikdo nepsal. V dnešní době potřebují sportovci i umělci být aktivní na sociálních sítích. Sponzory to také zajímá. Potřebujeme to ke své práci a není řešení, když to za nás bude dělat někdo jiný, třeba manager. Chceme to být my," říká Kraus.

„Ale mrzí mě, že se to nedá nějak odfiltrovat. Není to příjemný, když vám na mobil přistane třeba to, co zveřejnila nedávno Bára na svém profilu. Je to druhá strana mince. Zažívají to všechny tenistky a opravdu, nic příjemného to není," brání svou přítelkyni zpěvák a jedním dechem dodává: „My jsme se nakonec rozhodli to zveřejňovat. Ať to lidi vidí a mají možnost se k tomu vyjádřit. A ti, co píšou takový věci, ať vidí, jakou to má odezvu. Tenis není jenom krásná hra, ale patří k tomu bohužel i tyhle hnusný dopisy. Ať už člověk vyhraje, nebo prohraje, vždycky se najde někdo takovej."

David a Bára spolu letos oslaví již tříleté výročí. Zajímalo nás, jaké mají plány na léto? „Letošní léto má být krásný. My s Bárou Česko milujeme a chceme ho trávit tady. Nemá smysl jezdit někam za teplem. To raději v zimě. Tady je plno nádherných míst, ať už přírodních, nebo architektonických. Už se na to těšíme. Za dva týdny mi vyjde nový klip a pak už si udělám volněji a budeme tu jeden pro druhého," prozradil své plány David Kraus. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků