Hailey Baldwin

Hailey Baldwin Profimedia.cz

Seznamu nejžhavějších krásek roku 2017 vévodí tato sexy kočička se slavným příjmením

Do čela žebříčku toho nejsmyslnějšího ze světa šoubyznysu se probojovala dvacetiletá Hailey Baldwin. Modelce patří titulka Maximu a prvenství v anketě, kde převálcovala konkurenci.

Pánský magazín, který čtenářům pravidelně servíruje sexy ženy v dráždivých pozicích, za královnu letošního TOP 100 označil dceru herce Stephena Baldwina a designérky Kennye. Hailey se dala na modeling a pokořila dokonce i svou slavnější sestřenici Ireland, neteř Aleca Baldwina.

Sexy blondýnka za sebou nechala i sestry Bellu a Gigi Hadid i Kylie s Kendall Jenner. Podle magazínu Maxim je žhavější než zpěvačka Katy Perry či herečka Margot Robbie. Do stovky se dostala i dámská sestava remaku Pobřežní hlídky, tedy Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera, Priyanka Chopra i Charlotte McKinney.

Na večírku u příležitosti vyhlášení nového žebříčku Maximu Hailey potvrdila, že zabodovala zaslouženě. Svůj triumf přišla oslavit v rafinovaných bílých šatech. Outfit sice zcela zahalil její dekolt i ruce, k vidění ovšem byly její sexy nožky téměř až k rozkroku. Model jí totiž sotva zakryl kalhotky. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků