Lucie Bílá a Vašek Noid Bárta milence hrát umí. Jako sourozence si je ale nikdo nedokáže představit.

Lucie Bílá a Vašek Noid Bárta milence hrát umí. Jako sourozence si je ale nikdo nedokáže představit. Michaela Feuereislová

Hybernia láká exmanžele Bílou a Noida. Měli by hrát sourozence

Exmanželé Lucie Bílá (53) a Václav Noid se nejspíš opět sejdou na jednom jevišti. Tentokrát ale ne na prknech Hudebního divadla Karlín, kde spolu vystupují v muzikálu Carmen, ale v konkurenční Hybernii. Režisér Libor Vaculík se totiž Novinkám svěřil, že by nejslavnější exmanželský pár českého showbyznysu chtěl angažovat do chystaného muzikálu Lucrezia Borgia.

„Samozřejmě, kdyby Lucie Bílá (53) měla zájem, byli bychom velice rádi. Já jsem ji už jednou oslovil a to v roce 2003. Ona tehdy ale připravovala projekt v divadle Ta Fantastika, takže mě odmítla. Tehdy to pro ni bylo důležitější. Teď bude mezi prvními, kterým roli Lucrezie nabídneme,“ svěřil se Vaculík.

Svým projevem ho nadchl i rocker Noid. A Vaculík už i přesně ví, jakou roli by mu chtěl nabídnout.

„Viděl jsem ho v muzikálech Jesus Christ Superstar a Robin Hood, a musím uznat, že má velké charisma. Velice by se nám hodil pro roli Lucreziina bratra Cesara,“ vysvětlil Vaculík.

Lucrezia Borgia měla premiéru 20. listopadu 2003 v Národním divadle v Praze. Hudbu napsal Petr Malásek a texty k písním Václav Kopta. Obnovená premiéra by měla být v březnu 2012 v divadle Hybernia. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků