Victoria se vdávala v šatech s půl miliónem krystalů Swarovski.

Victoria se vdávala v šatech s půl miliónem krystalů Swarovski. Profimedia.cz

Na svatbě dědičky šperkařského impéria Swarovski se nešetřilo: Nevěsta oblékla šaty za 24 miliónů!

22. června 2017 9:09

Třiadvacetiletá Victoria Swarovski se díky rodinnému jmění dočkala pohádkové svatby. Její honosné šaty zdobilo rovnu půl miliónu ikonických krystalů, které se staly symbolem nablýskané nádhery.

Victoria, která se v Rakousku pokoušela prorazit jako zpěvačka, si vzala svého partnera Wernera Mürtze. Veselka v italském Trestu byla díky honosným šatům nevěsty opulentní podívanou. Victoria dělala čest rodinné značce a oblékla se do róby, která kvůli krystalům vážila 46 kilogramů. Paráda, jakou by jí musela závidět i Popelka, měla vyjít na jeden milión amerických dolarů, což odpovídá 24 miliónům českých korun.

Šaty byly dílem dubajského návrháře Michaela Cinca. Pod nimi měla nevěsta střevíčky Jimmy Choo, které ale vzhledem k objemu jejího outfitu nebyly vidět. Na svatbě pro 250 hostů muselo být všechno dokonalé. Keře byly zastřiženy do tvaru srdíček a vše završil velkolepý ohňostroj. Victoria a Werner se přitom už před měsícem oficiálně vzali v rakouském Kitzbühelu a svatba v Itálii byla jen demonstrací nevěstina bohatství. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků