Daniel Landa

Daniel Landa Foto: Facebook D. Landy

Plešaté a ušaté torpédo útočí: Landa poslal fanouškům vzkaz, který vás rozseká!

21. června 2017 5:55

Daniel Landa (50) má víceméně trochu jiný smysl pro humor než ostatní, proto teď pořádně překvapil, když na sociální síť umístil fotku, na níž vypadá jako srandovní ušaté torpédo s vyvalenýma očima. Mrkněte sami!

„Už to nebudu pít,“ přidal k fotce zpěvák, který samozřejmě použil aplikaci na přeměnu obličeje, kterou zná a používá každý druhý, v rukách populárních osobností jsou ale dvojnásob zábavné.

O Danielovi vyjma jeho knížky v poslední době nebylo skoro vůbec slyšet a jeho fandové začali už trpce litovat, že snad úspěšnou hudební kariéru pověsil na hřebík.

Jenže naštěstí pro ně se po třech letech od velkého koncertu v Letňanech příští rok vrací s turné nazvaným 50, které si dá ke kulatinám.

„Připravuje se velkolepá show se speciálním pódiem, které se vyrábí pouze pro toto exkluzivní narozeninové turné,“ tvrdí pořadatelé a slibují, že zazní všechny Landovy pecky za celou jeho kariéru.

24. října 2018 Daniel vystoupí v Bratislavě, o tři dny později v Brně, po dalších dvou spaních na hotelech v Ostravě, posledního října pak následují Pardubice, druhého listopadu České Budějovice a v den svých padesátin 4. 11. se Landa chystá pokořit Prahu. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků