Cestujete s dětmi? Pozor, bez očkování se daleko nedostanete

21. června 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Cestování se stalo moderním trendem, jemuž propadá i stále více Čechů. At už se jedná o Chorvatsko nebo Thajsko, neměli bychom zapomínat na to, že se jedná o země s jinou kulturou, hygienou, jinou dostupností lékařské péče a jinými zákony. Očkování je někde nutností, někde povinností. Přírodní produkt Vakcinal by neměl chybět v žádné cestovní lékárničce. Pomáhá jak při očkování, tak i po něm.
Podceňovat cestovní rizika se nevyplácí – u dětí zvlášť

Podceňovat cestovní rizika se nevyplácí – u dětí zvlášť

Fotky ratolestí hrajících si na písku či s oblázky vypadají lákavě. Před plánováním dovolené s dětmi se však spíše než Internetem řiďte selským rozumem a doporučením lékaře. Jelikož se imunitní systém a pud sebezáchovy u dětí teprve rozvíjí, mnohem snáze se stávají oběťmi virových infekcí či úrazů. Smutným příkladem je případ půlročního kojence, který před několika lety zahynul v Thajsku právě vinou infekčního onemocnění, vůči němuž nebyl jeho organismus dostatečně odolný. Děti rovněž hůře snášejí cestování letadlem a nevnímají hrozby plynoucí z kontaktu se zvířaty. Také šance chytit žloutenku nebo kousnutí od toulavého psa jsou několikanásobně vyšší než u nás.

Více
nyní na Vakcinal.cz
Na co před dovolenou s dětmi musíte pamatovat

Na co před dovolenou s dětmi musíte pamatovat

Účelem očkování je chránit před nebezpečnými nákazami nejen jednotlivce, ale vzhledem k rychlému šíření nemocí i celý lidský kolektiv. A přestože se dnes v Česku onemocnění uvedená výše objevují podstatně méně, nebezpečí s nimi spojená jsou tak vysoká, že za riskování nestojí. Podle odborníků by po zrušení očkování výrazně vzrostl např. výskyt spalniček, příušnic, dávivého kašle a dalších chorob. Vakcinace proti klíšťové encefalitidě je sice nepovinná, ale čeští lékaři ji vřele doporučují jak u dospělých, tak i u malých dětí. A podobné stanovisko experti zaujímají i vůči očkování proti pneumokokům či žloutence. Stále více lidí se snaží problémům předcházet.

Více
nyní na Vakcinal.cz
Vakcinal by neměl chybět v žádné lékárničce

Vakcinal by neměl chybět v žádné lékárničce

Vakcinal je přírodní sirup speciálně vyvinutý pro zmírnění případných nežádoucích účinků způsobených očkováním. Přítomný ResistAid zklidňuje organismus a zároveň podporuje účinek vakcíny. Výtažek z kurkumy podporuje trávení a zamezuje tvorbě zánětů. Celkově Vakcinal® napomáhá zdravé funkci nervového i imunitního systému a chrání před stresem. Díky silnému složení přírodních látek a mandarinkové příchuti sirupu tak Vakcinal dětem jakékoliv očkování výrazně usnadňuje. Sirup se užívá 3 dny před očkováním a 3 dny po něm, a to 1 odměrka o objemu 5 ml večer před jídlem. Čím dál více cestovatelů ho využívá na svých cestách nejen pro děti.

Více
nyní na Vakcinal.cz
Nepropásněte výhodnou akci a pojistěte se Vakcinalem

Nepropásněte výhodnou akci a pojistěte se Vakcinalem

Přestože očkování dětí doprovázejí vzrušené diskuse o možných nežádoucích účincích, faktem zůstává, že nákazy v cizích zemích, ale i u nás představují mnohem vážnější hrozbu. U cestování s malými dětmi pak jde doslova o hazardování se životem. Vakcinal je přírodní produkt. Vakcinal® je v lékárnách za cenu 599 Kč. Dnes ho však můžete získat na stránkách výrobce za téměř poloviční cenu (pouze do vyprodání šarže klinické studie). Zatímco lidem nad 10 let jsou určeny tablety, menší děti potěší Vakcinal ve formě sirupu s oblíbenou mandarinkovou příchutí. Vakcinal, děti do pohody dal. Dnešní omezená akce je pouze do vyprodání.

Využít akci
nyní na Vakcinal.cz

Časová osa článků