Taky si z dovolené dovážíte únavu a vyčerpání? Příčina je jasná

20. června 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Většina z nás nechodí na pláž okolo šesté ranní. Máme přeci dovolenou a můžeme si přispat. V tuto dobu jsou pány pláží většinou naši mazlíčci. Potřebují se vyprázdnit a vyblbnout v mělké vodě. To množství je ohromující. Není po nich třeba ani uklízet, voda to spláchne. Nic netušící dovolenkáři si tak okolo deváté položí deky na velký zvířecí záchod. A většina o tom nemá ani tušení. Bohužel.
Hrady z písku? Všechno pak máme za nehty

Hrady z písku? Všechno pak máme za nehty

Vajíčka škrkavek v trusu psů a koček potřebují k dozrání pár dnů. Dozrávají mezi oblázky nebo v písku a stávají se extrémně odolnými. V klidu pak na hostitele čekají až 3 roky. A to nejen na pláži, ale také v kobercích, postelích či v pohovkách. Sprchujete si po odchodu z pláže i obuv? Larvy se tak chytře dostávají do pokojů hotelů a apartmánů. Některé apartmány či hotely mazlíčky do pokojů nepřipouštějí, ale kolik jich je? Nikdy nevíte, kdo tam spal a jak se tam choval před vámi. Některé děti si potom koušou nehty, dospělí zapomenou umýt ruce a paraziti mohou začít. Denně je v ČR diagnostikováno několik nakažených lidí škrkavkou psí. Ročně tak jde o více než 1000 případů.

Více
nyní na Wurm-ex.cz
Nepřirozená únava? Alergie? Pokašlávání?

Nepřirozená únava? Alergie? Pokašlávání?

Hlavním příznakem prospívání parazitů v lidském těle je častá únava. Pokašláváme, nespíme dobře, alergie se nám zhorší, jednoduše se nachladíme a nemáme žádnou náladu. Bohužel tyto projevy někteří zamění za příznaky běžných nemocí. Na základě posledních studií se nákaza parazity týká čtyř lidí z pěti. Když parazité prospívají, hostitel pochopitelně chřadne. Boj našeho těla nás vyčerpává a nám se nechce vůbec nic. Mnoho lidí tak využívá extrakty, které obranyschopnost proti nežádoucím parazitům podstatně zvyšují. Klinicky testovaný Wurm-Ex vám před odjezdem na dovolenou doporučí v každé lékárně.

Více
nyní na Wurm-ex.cz
Nenechte se dále vysávat

Nenechte se dále vysávat

„Larvy migrují celým tělem, provrtávají cestičky skrz všechny orgány a způsobují nám bolesti. Pravidelně se cítíme pod psa. Není cílem parazitů být odhalen, vyčerpat hostitele k smrti či ho nechat příliš zhubnout,“ uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz, který se na testování extraktů specializuje. Paraziti jsou zde stovky milionů let. A co umí opravdu dobře? Maskovat se. Proto někteří lidé berou každého půl roku antibiotika. Únavu, vyčerpání, alergie považují za běžné nemoci. Přitom některé přírodní extrakty stačí užít jen pár dnů. Ideální je pak kombinace těch nejúčinnějších, jako je kurkumin, ořešák a piperin. Wurm-Ex obsahuje všechny.

Více
nyní na Antiparazitikum.cz
Maximalizujte obranyschopnost

Maximalizujte obranyschopnost

Wurm-Ex je klinicky testován a v lékárnách se zatím prodává za 690 korun. Na stránkách výrobce ho však lze do konce týdne sehnat o 100 korun výhodněji (při zadání slova AKCE). Užívá se pouze 10 dnů a kromě možného nekontrolovatelného úbytku váhy nemá nežádoucí účinky. Velmi cenově zvýhodněné rodinné balení je pouze v omezeném počtu kusů a do vyprodání. Obsahuje sirup pro děti zdarma a voděodolný bluetooth reproduktor za 560 korun jako dárek. I na toto balení se vztahuje slevový kód AKCE. Připravte se na léto, maximalizujte obranyschopnost a eliminujte únavu a bolesti. Neztraťte příležitost výborného načasování zvýhodněné akce a očisty vlastního těla! Pouze do vyprodání.

Využít akci
nyní na Wurm-ex.cz

Časová osa článků