Ant McPartlin (vlevo) a jeho kolega a přítel Declan Donnelly

Ant McPartlin (vlevo) a jeho kolega a přítel Declan Donnelly Profimedia.cz

Slavný moderátor přiznal závislost na alkoholu, lécích a boj s depresemi

Slavný britský moderátor Anthony McPartlin (41)promluvil o boji se svými démony - depresemi i fyzickou bolestí, a z toho pramenící potřebou alkoholu a léků na přepis. Čeká ho minimálně dvouměsíční léčba.

Problémy, které McPartlina dovedly až před brány léčebny, vzešly z chronické bolesti po operaci kolene, kterou tišil léky, na nichž se postupně stal závislým, z úzkosti ze selhání při snaze počít dítě a z depresí. „Prvním krokem je si uvědomit, že potřebujete pomoc. Mám pocit, že kvůli mně je mnoho lidí na dně a za to se velmi omlouvám. V těchto těžkých časech chci poděkovat své ženě, rodině a nejbližším přátelům,“ uvedl mimo jiné směrem k manželce Lise Armstrong a parťákovi a blízkému kamarádovi Declanu Donnellymu, nímž tvoří duo Ant a Dec.

„Promluvil jsem o tom, protože si myslím, že je velmi důležité, aby lidé uměli požádat o pomoc, pokud se ocitnou v těžké situaci, a aby se jim dostalo vhodné léčby k překonání jejich problémů,“ dodal moderátor, který podle Daily Mailu minulé úterý prodělal další operaci kolene, po níž se očekává, že bude nějakou dobu na kolečkovém křesle.

Ant a Dec jsou známí mimo jiné z pořadů Britain’s Got Talent, Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway nebo I'm Celebrity...Get Me Out of Here!. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků