Pavel Trávníček Super.cz

Tři roky před sedmdesátkou jde na ‚mateřskou‘: Známý český herec bude chůvou na plný úvazek

Když se herci Pavlu Trávníčkovi (71) loni narodil syn Maxmilián, čekali jsme, že skoro vše nechá na své manželce Monice Trávníčkové. Jenže je to naopak. Pavel o synáčka pečuje, seč může, ba dokonce i přebaluje a chystá se také na „mateřskou“ dovolenou!

„Jsem dobrá chůva. Vše samozřejmě umím a dělám. A už se těším, až budu muž v domácnosti. Ten okamžik se velmi blíží. Monika bude pracovat a já se budu starat o dítě. Bude to u nás obráceně,“ svěřil se Super.cz herec na tiskovce k soutěži Nej Sestřička.

Že by mu herectví chybělo, si nemyslí. Naopak tvrdí o kolezích, že neumějí s prací přestat a užívat si podzimu života. Sám je díky dědictví zajištěný, a tak ho vydělávání za každou cenu nemusí trápit.

Trávníček v pátek odletěl jako jeden ze soutěžících natáčet druhou českou řadu Pevnosti Boyard. „Když člověk není úplně padavka, dá se to zvládnout. A co dělám pro svou kondičku? To, co mě bavilo i dřív. Fotbal, pak hlavně tenis, umím lyžovat. A není od věci si ráno lesem uběhnout deset kilometrů. Někdy to dělám,“ dodal princ z Tří oříšků pro Popelku. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků