Karel Gott se objevil na křtu klipu zpěváka Ladislava Bubnára.

Karel Gott se objevil na křtu klipu zpěváka Ladislava Bubnára. Michaela Feuereislová

Zánět dutin konečně zažehnán? Rozzářený Karel Gott si užíval společnost Krainové, Bílé i těchto mladých krásek

Karel Gott (✝80) je pořád v jednom kole. A to i přesto, že ještě nedávno trpěl zánětem dutin, kvůli kterému musel chodit do nemocnice na kapačky. Na kapačku musel i před zahájením výstavy Gott My Life, která mapuje šedesát let jeho bohaté kariéry.

Zánět dutin ale už zjevně ustoupil, protože zpěvák žádná další vystoupení nezrušil, a dokonce se objevil i jako host na představení a křtu videoklipu SARA zpěváka Ladislava Bubnára (32), který zaujal nejen Gotta, ale i Lucii Bílou (55) a Simonu Krainovou (48).

Gott byl velkým překvapením celé akce a Bubnár z něj byl nadšen už jen proto, že s jeho písní Lady Carneval loni s přehledem zvítězil v ruské talentové soutěži Pirogovsky Rassvet.

„Slyšel jsem o mladém talentovaném zpěvákovi, který vyhrál soutěž v zahraničí a divil jsem se, že jsem se s ním ještě nesetkal,“ řekl Gott s tím, že Bubnárovi přeje v budoucí kariéře hlavně štěstí na šikovné autory.

Těmi se ostatně uměl obklopit i on sám. Mistr na křtu zářil jako sluníčko a bylo vidět, že si nadmíru užívá pozornost nejen přítomných celebrit, ale i mladých a krásných houslistek. Nepříjemné následky zánětu dutin tak zřejmě konečně překonal. 

Jiří Čeladník , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků