Plastičtí chirurgové šílí! Trápí vás vrásky, pigmentové skvrny či strie? To nejlepší z přírody pro vaši pleť

Nasadili jste do boje drahé hydratační krémy, nebo se dokonce chystáte využít služeb plastického chirurga? Dostupným a účinným řešením jsou oleje! Jedná se o certifikované přírodní oleje, které jsou vyrobeny na čisté přírodní bázi. A které oleje vaše pleť miluje?
Moringový olej je „elixír života"!

Moringový olej je „elixír života"!

Moringa je dar z nebes! Rostlinný olej lisovaný za studena. Moringa oleifera, malý, opadavý strom, původem z Indie. Dosahuje výšky maximálně 15 metrů. Je považován za „elixír života". Je ideální pro vysušenou a aknózní pleť. Moringový olej má v kosmetice vynikajícími výsledky. Jde o osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí. Tento olej obnovuje vitalitu a pevnost pleti a nádherně vám rozzáří tvář. Používá se i na akné a různé pigmentace na tváři. Moringový olej je také prostředek pro vitalitu vašich vlasů a vlasové pokožky. Vyzkoušejte ji na suché, lámavé vlasy bez vitality. Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy.

Koupit
nyní na www.renovality.cz
Šípkový olej je výjimečný na kožní skvrny!

Šípkový olej je výjimečný na kožní skvrny!

Za studena lisovaný olej ze semínek divoce rostoucí růže Rosa rubiginosa, který obsahuje, kromě dalších látek, vysoké množství vitaminu C a nenasycených mastných kyselin. Je ceněn pro své regenerační účinky, chrání pokožku zatíženou nepříznivými účinky prostředí a podporuje její vitalitu. Pozitivní účinky jsou zaznamenány i v oblasti kožních skvrn. Tento olej je výjimečný tím, že nezanechává pocit mastnoty, protože patří do kategorie tzv. suchých olejů. Je použitelný nejen pro pleť a tělo, ale i vlasy.

Koupit
nyní na www.renovality.cz
Čajovníkový olej – odhalte tajemství gejš!

Čajovníkový olej – odhalte tajemství gejš!

Pozor, nejedná se o Tea Tree olej! Olej je vyrobený ze semen Čajovníku Čínského. Tato rostlina je známá jako čaj černý nebo zelený. Ve východní Asii je tento vzácný olej celá staletí ceněný pro své korekční a omlazující účinky na pokožku a je považován za tajemství stojící za krásou gejš. Po staletími prověřeném používání se v současnosti stává součástí těch nejproslulejších kosmetických produktů. Vyzkoušejte tento olejíček a nechejte si hýčkat tvář.

Koupit
nyní na www.renovality.cz
Arganový olej za studena lisovaný s dopravou zdarma!

Arganový olej za studena lisovaný s dopravou zdarma!

Říká se mu také „tekuté zlato“. Je to díky jeho nesporným výhodám. Patří k luxusním olejům. Má svůj původ v Maroku. Olej se získává lisováním za studena. Jsou v něm zachovány všechny důležité vitamíny, minerály a další cenné látky. Hledáte kvalitu za dobrou cenu? Tento olejíček tyto dvě spojení určitě splňují. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů. Arganový olej působí blahodárně na pokožku zarudlou, vysušenou se sklonem k praskání. Redukuje vrásky, hydratuje a pomáhá udržet pokožce svěží vzhled.

Koupit
nyní na www.renovality.cz

Časová osa článků