Jan a Marie Křížovi

Jan a Marie Křížovi Herminapress

Inspirovali se u kolegů, čerstvých rodičů? Mladý muzikálový pár se dítěti nebrání

19. června 2017 5:55

Na tenisovém turnaji VIP Kalich cup 2017 perlily služebně starší ročníky divadla, jako byl například Pavel Zedníček, Vašo Patejdl, nebo Petr Vondráček. Na kurtech klubu Cibulka se snažil prosadit i mladší Jan Kříž, ale nebyl tak úspěšný. Honza ale rozhodně nepropadal beznaději.

„Já se považuji za muzikálového herce, nebo se jím snažím být, takže se musím udržovat v kondici, protože většina představení je fyzicky náročná. Takže sport musím. Vlastně i chci. Navíc tenis je pro mě i společenská záležitost, člověk si nejen zahraje, ale i pokecá, což mě osobně velice vyhovuje,“ nechal se slyšet Kříž.

„I když jsme neskončili s mým deblovým partnerem na špici, jsem se svým výkonem nadmíru spokojen. Dvakrát jsme vyhráli, třikrát sice prohráli, ale se ctí. Nechtěl jsem tu být za úplného opičáka, a to se povedlo. U mě tedy dobrý,“ zhodnotil zpěvák, který se na kurtu potkal i s kolegou a čerstvým otcem Romanem Tomešem. A co Honza a jeho žena Marie a dítě?

„Samozřejmě i my počítáme s rodinou, ovšem kdy to bude, se uvidí. Necháváme osudu volnou ruku, a tedy i našemu konání volný průběh. Budeme-li rodiči za rok či dva, není rozhodující. Důležité je, že jimi prostě budeme,“ dodal Honza Kříž. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků