Takhle bojuje s časem Sarah Jessica Parker...

Takhle bojuje s časem Sarah Jessica Parker... Profimedia.cz

Sexy kráska z devadesátek přestala bojovat se stářím. Na ulici byste ji možná ani nepoznali!

Je tomu už dávno, co Sarah Jessica Parker (52) dotočila poslední klapku kultovního seriálu Sex ve městě. Takže není úplně fér srovnávat herečku s vizáží postavy, kterou tehdy hrála. A nejen kvůli letům navíc, ale i kvůli faktu, že si jí tehdy na každý natáčený obraz vzali do prádla filmoví maskéři.

Čas běží a slavná herečka, tak jako my všichni, stárne. Jako každá krásná žena se snažila s věkem bojovat a chvíli se jí to i dařilo. Jenže práce to byla čím dál tím větší a také zbytečná.

Přišel den, kdy se objevily první 'civilní' fotky slavné seriálové hvězdy bez make-upu. Lidé byli v šoku, takže následovala celá lavina takových fotek. A jiné už se prakticky posledních deset let neobjevují. Pro ženu, kterou si ve své posteli představovali muži x generací, to muselo být příšerné a velmi depresivní období. Často byla na paparazzi fotkách zachycena, jak schovává svoji tvář za tmavými brýlemi. Pokud je neměla, bylo to ještě horší - kryla se totiž rukama. A ruce Sarah Jessicy Parker, to je kapitola sama pro sebe. Ty tomu dávaly ještě výraznější punc.

Pak se najednou něco uvnitř této sympatické herečky změnilo a ze dne na den se skrývat přestala. Sarah přijala svůj věk s důstojností a je taková dodnes. Kdysi komplikovanou módu, jíž byla fanynkou, vystřídala záliba v šatech jednoduchých, často s květinovými vzory, které jí dodávají šmrnc. A na její tváři můžete vidět i úsměv. 

Super.cz


Časová osa článků