Na koncertu se pochlubila balonky s číslem 16.

Na koncertu se pochlubila balonky s číslem 16. Foto: archiv N. Řehořové

Mladinká česká zpěvačka slavila sladkých šestnáct. Od ctitele dostala parádní pugét

Možná jste o ní ještě neslyšeli, možná si už broukáte její písničky. V každém případě je dost pravděpodobné, že jméno Nelly Řehořové (16) na vás už brzy "vykoukne" doslova za každým rohem.

Vůbec poprvé jsme ji mohli před kamerou zaznamenat ve druhém a třetím díle Troškových Babovřesek, kdy jí bylo pouhých dvanáct let. V roce 2014 pak vyhrála Cenu Internetu v soutěži Česko zpívá a bylo jasné, že se rodí nová hvězda. Dnes už internetem koluje osm písniček, a ne nadarmo jí přezdívají česká Ariana Grande.

Nelly není jen zpěvačka, ale i herečka. Zahrála si ve filmu Špunti na vodě, který od dubna běží v kinech, a pokud si vzpomínáte na titulní píseň, tak tu nazpívala spolu s Michalem Hrůzou právě ona. Ve svém portfoliu má také duet s Terezou Kostkovou k filmu Strašidla.

Dlužno dodat, že si ji pro spolupráci vybral i Michal David, který pro ni napsal hit Žít jen svou láskou, se kterým teď vyhrála Kissparádu. Videoklip měl premiéru teprve před nedávno a už má na internetu desítky tisíc zhlédnutí.

Nelly oslavila teprve šestnácté narozeniny, takže má ještě všechno před sebou. Místo bujarého mejdanu však slavila prací na koncertech v Mikulově a Uherském Brodě. O fanoušky však evidentně nouzi nemá. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků