Hvězda Novy řeší nepříjemný problém, který ani v nejmenším nezpůsobila.

Hvězda Novy řeší nepříjemný problém, který ani v nejmenším nezpůsobila. Foto: Lenka Hatašová/Infinite

Nechutný útok na nebohou Borhyovou. Internetem se šíří erotické snímky

7. června 2017 13:23

Jeden velmi nepříjemný problém právě řeší Lucie Borhyová (40). Prostřednictvím sociální sítě Instagram někdo zveřejnil její erotické fotky, které by si neodvážil zveřejnit ani leckterý erotický magazín. Pochopitelně se jedná o fotomontáž, ale vzhledem k velmi dobré kvalitě podvrhu se někomu mohou jevit snímky jako pravé.

Lidi fotky nenechávaly chladnými. „Lucinko, ty jsi tak štíhlá. A ty nožky... Umírám, jsi vážně kočka!“ komentovali snímky fanoušci televizní hvězdy. Naštěstí fotky zřizovatel webu s podtitulem zpátky do minulosti odstranil.

„Objevily se fotomontáže, které výrazně poškozují osobnostní práva Lucie Borhyové, takže jsme se rozhodli podniknout právní kroky směřující k jejich odstranění a zamezení dalšího šíření. Poškozenou v tomto směru není pouze Lucie Borhyová, ale i další známé osobnosti. Jakékoliv šíření těchto fotomontáží však považujeme za odsouzeníhodné a způsobilé vyvolat značný zásah do práv na ochranu osobní cti, dobré pověsti a lidské důstojnosti,” vyjádřil se nám k celé věci manažer oblíbené zprávařky Karel Čelikovský.

Bližší informace k podniknutým právním krokům manažer televizní hvězdy odmítl upřesňovat. „Tyto kroky činíme ve spolupráci s televizí Nova, která se již k věci taktéž vyjádřila," říká Čelikovský.

Borhyová nebyla jedinou obětí tohoto výtržníka. Na stejném webu se objevily podobné fotomontáže s Lucií Bílou, Jitkou Schneiderovou, či Danielou Šinkorovou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků