Ze začarovaného kruhu hubnutí vás vyvede Reduxil

7. června 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nadváha je vážný problém značné části populace. Na začátku jsou to 0,5 až 1 kg měsíčně, jež sotva postřehneme. Za rok se však ručička na váze umí vyšplhat až o 10 kg, a to už je znát – na vzhledu, zdraví i psychice. Úkol zní jasně – zhubnout. Bohužel, dieta samotná není vůbec hračka. Reduxil je doplněk stravy, který maximalizuje činnost metabolismu 24 hodin denně, čímž hubnutí výrazně usnadňuje.
Sázíte na zázračné diety? Hazardujete s penězi i se zdravím

Sázíte na zázračné diety? Hazardujete s penězi i se zdravím

Co je nejčastějším podnětem k nastartování diety? Spíše než strach o zdraví je impulsem onen známý pocit, že ztrácíme na kráse. Ať pociťujeme nezájem partnera, nebo slyšíme méně lichotek ze strany kolegů, faktem je, že zraněné ego donutí k návštěvě posilovny i ty nejzarytější lenochy. K fyzické dřině si naordinujeme přísnou dietu, za kterou by se nestyděli ani indičtí jogíni. Rádi zkoušíme slibované účinky moderních „výživových plánů“, do nichž investujeme i desetitisíce korun. Určité výsledky se sice dostaví, vlivem zrádného jo-jo efektu se však shozená kila vrací jako bumerang – mnohdy ve větším množství. Pokud jste se v popisu výše poznali, čtěte dále.

Zjistit více
nyní na reduxil.cz
Metabolismus – dobrý sluha, zlý pán

Metabolismus – dobrý sluha, zlý pán

Ptáte se někdy, jak je to možné, že někdo přibere 5 kilo, jen co projde kuchyní, zatímco druhý se může snažit, seč mu žaludek stačí, ale jeho váha zůstává stejná? Příčina vězí v odlišných hodnotách tzv. bazálního metabolismu a výdeji energie. Ty se liší jednak podle pohlaví a věku (metabolismus je rychlejší u mužů; s věkem se obecně zpomaluje), jednak individuálně, člověk od člověka. Během diety tedy zdaleka ne vždy záleží na množství pohybu nebo typu jídelníčku. Změny hmotnosti jsou totiž do jisté míry vyvolávány procesy v těle, které nám zůstávají skryté a které mnohdy nemůžeme ovlivnit.

Zjistit více
nyní na reduxil.cz
Klíč k úspěšnému hubnutí hledejte potmě

Klíč k úspěšnému hubnutí hledejte potmě

Nad výdejem energie ztrácíme vládu především v noci, ve fázi spánku a odpočinku. Ať se nám to líbí, nebo ne, pravdou zůstává, že čas strávený spánkem stačí k tomu, aby nahromaděná, nevyužitá energie vaše celodenní úsilí zhubnout zcela zmařila. To rozhodně neznamená, že byste měli rezignovat na zdravý jídelníček a pohyb. Naopak – ty jsou pro zdar hubnutí klíčové! Přesto je vhodné organismus při dietě podpořit i během spánku, a to s pomocí účinných látek přírodního původu. A přesně ty jsou obsaženy v Reduxilu – přírodním doplňku stravy se zcela novým složením, který zakoupíte volně v lékárně.

Zjistit více
nyní na reduxil.cz
Díky Reduxilu získáte kontrolu nad dietou ve dne i v noci

Díky Reduxilu získáte kontrolu nad dietou ve dne i v noci

Reduxil je doplněk stravy pro zdravý a úspěšný průběh diety. Přípravek sestává z denní a noční složky – kapsle na ráno, tablety na večer. Právě noční složka obsahuje výtažek z hroznů a železo, jež zabraňují ukládání tuku, prospívají regeneraci organismu a působí jako antioxidanty. Výdej energie tak probíhá 24 hodin denně, tudíž nedochází k ukládání tuku během spánku. V denních tobolkách je obsažen extrakt ze zelené kávy, kopřivy dvoudomé, jírovce a fenyklové silice, jež dohromady prospívají odvodnění organismu, zdravému stavu kostí a trávení. Balení Reduxilu za 990 Kč vystačí pro 30denní kúru, tj. 30 denních tobolek a 30 tablet na večer. Zakoupit můžete i 2 balení za výhodnější cenu 1680 Kč!

Koupit
nyní na reduxil.cz

Časová osa článků