Markéta Muzikářová s dcerou Victorií

Markéta Muzikářová s dcerou Victorií Foto: Monika Navrátilová (3x)

Známá houslistka se sedm týdnů po porodu konečně pochlubila dcerkou: Malá Victorie je rozkošná

Houslistka Markéta Muzikářová si konečně užívá mateřství, jak má být. Jak Super.cz informoval, porod měla problematický, a ani potom neměla na růžích ustláno. "Počáteční problémy s mojí mastitidou a miminkovskými kolikami už jsme překonaly," svěřila Super.cz.

"Malá je teď hodná, krásně spí, v noci dokonce devět hodin v kuse, takže jsem odpočatá, a klidně bych si pořídila ještě další miminko, jak je sladká," pochvaluje si malou Victorii. Už se ale vrhla i do práce. "Začala jsem podle plánu zase chodit hrát, už na konci třetího týdne po porodu. Teď už jsem zpět zase naplno, v červnu máme s INFLAGRANTI šestnáct koncertů," řekla nám Markéta.

"Původně jsem Victorku chtěla brát s sebou, ale v sedmém týdnu dostala první virózku a trochu jsem se lekla, když ještě není očkovaná, aby nedostala něco vážnějšího, tak se ji teď snažím co nejvíc nechávat doma. Starají se o ni obě babičky nebo manžel," vysvětlila.

Odloučení ale nese špatně jak ona, tak i dcerka. "Mně se stýská, i ona špatně nese, když odcházím. Pláče a nechce pak moc pít. Plně ji kojím, dáváme jí odstříkané mléko, mám ho totiž až moc. Ale nakonec to vždy nějak dá a těšíme se na sebe," dodala.

"Paradoxně nejvíc náročné je, když musíme společně absolvovat kroužky staršího syna. Nicolas má už čtyři roky a chodí na angličtinu a fotbal. To pak chce malá zrovna pít každou hodinu a já vytáhnu prso a kojím třeba na tribuně fotbalového stadionu," vyprávěla nám. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků