Karel Kašák

Karel Kašák Foto: Archiv TV Nova

Nova představila moderátora Počasí. Část života strávil v dětském domově a zavzpomínal

Televize Nova rozšířila tým moderátorů o dalšího člena. Devětadvacetiletý Karel Kašák bude hlásit počasí v rámci Snídaně s Novou i hlavní zpravodajské relace.

„Moderace na Nově je pro mě další kapitolou a splněním mého snu. Pokud svým snům budete věřit, mohou se stát součástí vašeho života. Nikdy mě nenapadlo, že jednou budu ‚rosničkou‘, teď se mi ta představa moc líbí a rád bych předpovídal jen příjemné počasí. Když se ohlédnu zpět do dětství, mám pocit, že mě televize trochu vychovávala. Nyní mám možnost nahlédnout na ni z té opačné strany, za což jsem velmi rád,“ říká Kašák.

Karlovo příjmení je vám možná povědomé - jeho sestrou je modelka Veronika Kašáková, ‚Miss z dětského domova‘. V tom část svého dětství strávil i on. „Životní cesty jsou různé, a ta naše (se sestrou Verunkou) měla další významnou zastávku v dětském domově, kde jsem byl od sedmi do patnácti let. Jsem za to velmi vděčný. Zřejmě mi to něco vzalo, ale co jsem nepoznal, to mi nemůže chybět. Určitě mi to ovšem něco dalo. Jedinečný pohled na svět, za který mohu pouze poděkovat. Jsem beznadějně nenapravitelný romantik a optimista, milovník života, věřím na pohádky, na kouzla a věřím tomu, že dobro vždy zvítězí,“ dodává.

Ve volném čase se Karel Kašák věnuje sportu, tanci, má rád divadlo a zpěv. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků