Česká topmodelka v té nejlepší společnosti

Česká topmodelka v té nejlepší společnosti Foto: amfAR

Česká kráska mezi hollywoodskou smetánkou: Obdivovali ji Beckham, Smith i DiCaprio

Will Smith, David Beckham, Leonardo DiCaprio, Jessica Chastain, Dustin Hoffman, Nicole Kidman, Diana Ross, Uma Thurman, Nicki Minaj, Eva Longoria... To jsou osobnosti, které se postaraly o to, aby se v rámci nablýskaného večera amfAR Gala Cannes vybralo přes dvacet miliónů dolarů.

Na opulentní události, pořádané v rámci filmového festivalu v Cannes v Hotelu du Cap-Eden-Roc, jsme i my měli zástupkyně. Českou krásu reprezentovaly Karolína Kurková, Petra Němcová a Hana Jiříčková. Poslední jmenovanou pozvala na unikátní večer osobně bývalá šéfredaktorka francouzské mutace časopisu Vogue. „Když vám legenda jako Carine Roitfeld zavolá a zeptá se vás, jestli byste se zúčastnili této akce s dobrým úmyslem, tak samozřejmě necháte vše být a jste si jistí, že tam budete,” uvedla světově úspěšná česká modelka, která před deseti lety zvítězila v prestižní soutěži Elite Model Look Czech Republic.

Nádherná rodačka z Brna si akci, pořádanou na Azurovém pobřeží, velmi užila. „amfAR show a aukce byl skvělý zážitek a jsem hrdá na to, že jsem mohla být součástí,” řekla Hana. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků