Petr Svoboda s manželkou Lucií na premiéře jejich filmového počinu Pírko. Lucia film režírovala i si v něm zahrála.

Petr Svoboda s manželkou Lucií na premiéře jejich filmového počinu Pírko. Lucia film režírovala i si v něm zahrála. Foto: foto CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia

Syn skladatele Karla Svobody se málem zmrzačil. Přerazil si oba kotníky a skončil na vozíku

Konečně se mu po umělecké stránce daří a udělá takovou pitomost. Místo toho, aby Petr Svoboda oslavoval, že jeho film Pírko přijali do hlavní soutěže na festivalu v kanadském Torontu, hraje si na horolezce a...

Jak to asi mohlo dopadnout? Při frajeřinkách na horolezecké stěně uklouzl a sletěl. Žuchnutí to bylo pěkné a praskaly při něm kosti.

„Je to moje první nehoda, no snad i poslední. Padal jsem z pěti metrů. Při pádu jsem si oddělal oba kotníky, takže jsem na týden skončil na vozíku a teď se jako pako ploužím o berlích,“ říká syn slavného skladatele.

Jeho žena Lucia, která film Pírko režírovala, byla samozřejmě 'nadšená'. „Je to skvělé. Místo dvou malých dětí se teď musím starat ještě o manžela. Alespoň ho mám ale na očích,“ konstatovala. Jestli se teď Petr Svoboda hlavní soutěže v Torontu osobně zúčastní, je zatím ve hvězdách. „Snad se to bude hojit rychle,“ doufá. 

Super.cz


Časová osa článků