Adéla Gondíková Super.cz

Kvůli Tváři pohubla i v obličeji: Adéla Gondíková se pořád nemůže vzpamatovat z náročného natáčení

Na první pohled to nevypadá, ale pro účinkující v show Tvoje tvář má známý hlas byly týdny tréninků a vystoupení prý obdobně náročné, jako kdyby se se měli účastnit taneční show Stardance. To je aspoň názor herečky Adély Gondíkové, která při natáčení shodila ze své štíhlounké postavy ještě pár dalších kilogramů.

"Je fakt, že to bylo na fyzičku hodně náročné. A někdy v polovině kol jsem si všimla i já, že jsou mi trochu volnější džíny. A lidé se mě ptali, jestli jsem nezhubla. U mne je to totiž nejdřív vidět na obličeji. Radost z toho nemám, protože mi vystoupí rysy a vypadám pak ztrhaně," řekla nám Gondíková.

Adélu jsme potkali jako jednu z kmoter nové chlapecké skupiny Identity, takže jsme měli dvojnásobný důvod bavit se o muzice. Současnou populární scénu sleduje. "Jsem klasický rádiový konzument, teď jsem se tedy určitý úsek života sama učila v autě písně do Tváře, tak mám trošku mezery," přiznala s tím, že skladby svých oblíbených interpretů má nahrané v mobilu. V hudebním vkusu se shodnou i s partnerem Jiřím Langmajerem. "Momentálně si ujíždím na Depeche Mode, protože jsme byli na pražském koncertě," dodala.

Protože svůj vztah s kolegou neoficializovali, zajímalo nás, zda Adéle nevadí, že o ní a o partnerovi, s nímž už je několik let, stále píší v médiích jako o milencích. "Já jsem s tím v pohodě. Máme se rádi, milujeme se, takže jsme milenci," smála se.

A co má Adéla v nejbližší době v plánu, až skončí divadelní sezóna? "Určitě nějaký odpočinek, ten bude nutný, po té eskapádě, co jsem v prožila v Tváři. Ještě jsem se z toho nevybabrala. I když dopoledne teď mívám volnější, protože nezkouším nikde v divadle. Nicméně skoro denně hraju, hodně na zájezdech, což je náročné. No a v létě se vrátíme k muzikálu Mamma Mia! Pak zase nějaká dovolená a pak už zase začne sezóna a budu zkoušet a hrát," vypočítala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků