Profimedia.cz

Z boubelky topmodelkou: Dívka, která nenáviděla své tělo, zhubla 30 kil. A tohle je výsledek!

26. května 2017 15:18

Tak tohle je opravdu dechberoucí příběh. Když bylo Jekatěrině Peškove 14 let, své tělo neměla ráda. Aby jo. Vždyť v tom věku vážila 91 kilogramů a byla mnohem větší než většina jejích vrstevnic.

I přes její váhu si ji však vyhlédla zástupkyně modelingové agentury Bell Světlana Motygina. Důvodem byla její krásná tvář. "Hrozně jsme spěchali, když jsem zahlédla v davu lidí její andělskou tvář. Naštěstí mám dobré oči. Řekla jsem manželovi, že jsem spatřila velmi cool dívku a vystoupili jsme z auta, " vypráví skautka o seznámení s Jekatěrinou. Prý neměla pochyb o tom, že má dívka obrovský potenciál stát se modelkou, pokud by zhubla.

Jen od 14 do 17 let shodila Jekatěřina 30 kilo a rozkvetla do neuvěřitelné krásy. "Víte, tehdy jsem se stravovala po bistrech a milovala slazené nápoje," vzpomíná dnešní topmodelka. Podle Světlany byl největší problém shodit její boky. Drastické, ale kontrolované diety však zabraly a naštěstí mladé tělo moc nezdevastovaly. Pak přišly první mezinárodní kontrakty.

Dnes jedenadvacetiletá Jekatěrina předvádí nejlepší modely takových návrhářských ikon, jako jsou Roberto Cavalli, Giorgio Armani nebo Alberta Ferretti. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků