Zpěvačce Janě Kirschner se narodila dcera.

Zpěvačce Janě Kirschner se narodila dcera. Foto: Petr Horník

Jana Kirschner porodila dceru, jejího otce si odmítla vzít

Jedna z nejpopulárnějších slovenských zpěvaček Jana Kirschner (32) se v pátek ráno stala maminkou. V Bratislavě porodila holčičku, kterou má se svým přítelem Eddiem Stevensem.

Zprávu o úspěšném porodu přinesl jako první slovenský server Topky.sk. Podle něj Kirschner rozeslala svým nejbližším esemesku následujícího znění: "Je to krásná zdravá žena."

Otcem novorozence je zpěvaččin dlouholetý britský přítel Eddie Stevens, se kterým žije na půl na Slovensku a na půl v Británii. Sama Kirschner se v jednom z rozhovorů před porodem přiznala, že by si přála chlapce.

Ačkoli zpěvačka již věk na dítě měla, když se dozvěděla o těhotenství, byla zaskočená. Naopak velice nadšeně reagoval její přítel, pro něhož to byl nejšťastnější den v životě. Plný dojmů proto Kirchner požádal o ruku, ta jej však odmítla. Později přiznala, že svého rozhodnutí lituje, ale doufá, že to nebyla poslední nabídka k sňatku, prozradila zpěvačka slovenskému časopisu Eva.

"Mnohem lépe vycházím s muži, než se ženami, takže bych si určitě přála kluka," nechala se slyšet. Ale jak se zdá z nadšené esemesky, je Jana velmi spokojená i s dcerou.

Jana Kirschner odstartovala svou pěveckou kariéru v roce 1996, kdy vydala album nazvané Jana Kirschner. Pak vydala dalších pět desek, z nichž poslední je z loňského roku a jmenuje se Krajina rovina. Celkem čtyřikrát získala na Slovensku Zlatého slavíka v kategorii "Zpěvačka roku". 

Josef Koukolíček


Časová osa článků