Kourtney Kardashian v Cannes. Je to ona, jen se podívejte.

Kourtney Kardashian v Cannes. Je to ona, jen se podívejte. Profimedia.cz

Kourtney Kardashian to umí: Fotografy v Cannes láká zadečkem a o čtrnáct let mladším přítelem

26. května 2017 12:56

V Cannes sice je, ale shromáždění celebrit první kategorie ji nechávají chladnou. O čem by se asi postavička z televizní reality show bavila s hvězdami stříbrného plátna? A fotografy stejně nezajímá, jak by jí to slušelo na červeném koberci v nějaké róbě od vyhlášeného módního návrháře.

Starší sestra Kim Kardashian (38) Kourtney není hloupá. Patří sice do mediálně nejsilnějšího klanu v USA, zná ale dobře svoje místo. A tak pokud se vydá do takových míst, jako je Cannes, tak na jachtu a s o čtrnáct let mladším zajíčkem. Předpokládá správně, že značná část paparazzi vyrazí za nimi, protože v tom cítí dobře prodejný 'hřích'.

A Kourtney Kardashian (39) také dobře ví, čím je od své sestry odlišná a co je její největší deviza: její zadek. Zatímco Kim, kterou také zadek (ale trochu jiných rozměrů) proslavil, se musí v posledních měsících prát s neduhy, které tuto obří část jejího těla automaticky doprovází, jako je ochablost a značná celulitida, Kourtney to má obráceně. Nemusí dělat vůbec nic, jen si hlídat, jestli je po většinu dne správně našpulená. Těžký to úděl... 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků