Lourdes Leon vyrostla v krásnou mladou ženu.

Lourdes Leon vyrostla v krásnou mladou ženu. Profimedia.cz

To je teda nářez: Madonnina dcera Lourdes (14) je příliš sexy. Nosí minišaty, vysoké podpatky a rudé rty

22. září 2011 15:00

Dcera zpěvačky Madonny Lourdes Leon vypadá rozhodně starší, než na čtrnáct let. Na oslavě prvních narozenin oděvní značky Material Girl, kterou Lourdes provozuje se svou slavnou matkou, vypadala jako vrstevnice o dvanáct let starší Kelly Osbourne (26), jež je tváří značky. Kromě vyspělé postavy k tomuto dojmu zajisté přispěly i lodičky na vysokém podpatku a rudě namalované rty.

Oslava se konala v newyorském obchodním domě Macy’s, kde butik Material Girl sídlí. Hlavními hvězdami byly právě obě dcery slavných rodičů – Lourdes a Kelly Osbourne, jejímž otcem je zpěvák Ozzy Osbourne. Obě pak pózovaly u obřího narozeninového dortu a ruku v ruce se za velkého zájmu fotografů a fanoušků prošly po červeném koberci. Součástí oslavy byla i módní přehlídka a rozdávání rozhovorů.

Hlavní tváří značky však stále zůstává Kelly Osbourne, která se rovněž objevuje na většině plakátů a reklam pro Material Girl. Poté, co Osbourne výrazně zhubla, se stala téměř módní ikonou, která dokonce v televizním pořadu kritizuje modely slavných. A servítky si u toho rozhodně nebere. Zkritizovala už například vévodkyni z Cambridge Kate (36), když prohlásila, že by se jako ona nikdy neoblékla či o šatech „Hermiony“ Emmy Watson řekla, že vypadaly jako záclona. Nejdrsněji se pak však opřela do Christiny Aguilery, o níž řekla, že je tlustá mrcha

Dagmar Plecháčová , Super.cz