Letní počasí konečně dorazilo. Víte jak se nejlépe osvěžit?

Není nad letní osvěžení v soukromí vlastního bazénu. Proč jej ještě nemáte? Dnes již vlastní bazén neznamená velkou finanční zátěž, ani rozkopání celé zahrady. A díky nápaditým designům bude právě bazén ozdobou vaší zahrady!
Originální design, který ohromí

Originální design, který ohromí

Jednoduchá montáž, velký výběr velikostí a hlavně originální design kamene, který zapadne do jakékoliv zahrady. Nadzemní bazény GRE Iraklion splní všechny vaše požadavky a vy si díky nim užijete nezapomenutelné léto! Ať už si vyberete kruh, ovál nebo ovál bez vzpěr, rozhodně nebudete litovat.

Koupit
nyní na BazenyShop.cz od 13 700 Kč včetně DPH
Neokoukané dřevo

Neokoukané dřevo

Hledáte bazén, který bude kvalitní, dlouho vydrží a splní tak požadavky celé rodiny? Pak jsou bazény GRE Pacific to pravé pro vás. Vybírat můžete z různých tvarů a ze dvou hloubek. Už se v něm vidíte? Zavřete oči a jen si to představte. Vy, léto a pohoda v bazénu. A teď je otevřete a neváhejte si objednat bazén, který vás nezklame!

Koupit
nyní na BazenyShop.cz od 13 700 Kč včetně DPH
Bazén pro každou rodinu

Bazén pro každou rodinu

Už vás otravují neustále dotazy, kdy už budete mít bazén? A už vás otravuje vysvětlovat, že je to drahá a zdlouhavá záležitost? Pak přestaňte vysvětlovat a pořiďte si bazén INTEX Prism Frame. Proč? Protože je levný, kvalitní a jeho montáž nevyžaduje ani velkou zručnost a není ani časově náročná. A ušetřený čas využijte k relaxování ve vašem novém bazénu.

Koupit
nyní na BazenyShop.cz od 2 030 Kč včetně DPH
25 kg = 350 g

25 kg = 350 g

Něco se vám na těch počtech nelíbí? Ale vážně, je to tak. 350 g Fibalonu totiž nahradí 25 kg písku ve vaší filtraci a vy se už nikdy více nemusíte tahat s těžkým pytlem písku. Navíc šetří vaši filtraci a snižuje náklady na provoz bazénu. Díky inovatnivnímu složení a struktuře dokáže zachytit i velmi drobné části.

Koupit
nyní na BazenyShop.cz od 975 Kč včetně DPH
Vyřeší problém s vodou a vy ušetříte

Vyřeší problém s vodou a vy ušetříte

Z bazénové chemie Laguna od českého výrobce budete mít opravdovou radost. Nejen že si hravě poradí s řasami, dezinfekcí a zákaly vody, ale vy navíc ještě ušetříte. Právě pro vás je v nabídce akční balení s 50 % zdarma. A díky jednoduchému návodu k dávkování to zvládne opravdu každý!

Koupit
nyní na BazenyShop.cz od 132 Kč včetně DPH

Časová osa článků